Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy korábbi kapcsolatot van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy korábbi kapcsolatot van értelme újból kezdeni?

Figyelt kérdés

Korábban együtt voltunk egy rövidebb ideig, aztán pár hónap után szakított velem. A szakítás eléggé drasztikus volt, ami vitába torkollott. Teljesen meg is szakítottunk minden kapcsolatot. Törölt a közösségi oldalakról is. Nekem nehéz volt, mert én nem akartam szakítani...

Pár napja összetalálkoztunk vásárlás közben. Jó volt vele újra beszélni, rajta is azt láttam hogy örül nekem. Úgy búcsúztam, hogy majd összehozhatnánk egy kávézást valamikor. Látszott h örült neki, igent mondott. Utána be is jelölt facebookon, és ott láttam h szingli ő is. Volt már valaki hasonló szituációban? Lehet ebből még valami jó?

Sokat változtam az elmúlt időszakban, első látásra ő is pozitívan változott.



2019. febr. 19. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem simàn
2019. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
71%
Szerintem meg felejtsd el!
2019. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak tőletek függ! Ha mind2en akarjátok, akkor semmi akadálya.
2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Mindennek okkal van vége.
2019. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs:)
2019. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen hogy találkoztatok, oka van. Ráadásul ha ő nem akarná, azt éreztetné. Beszéljetek sokat, de lehet ebből még bármi.
2019. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!