Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már évek óta együtt vagyunk, de nem mutatott be a munkatársainak, barátnőinek. Mivel rendes, udvarias, tanult ember vagyok, csak arra tudok gondolni hogy a külsőmet szégyelli. Láttam az előző pasijait, mind ilyen nagyon magas, jóképű srác. Nem is értem mit eszik rajtam külsőleg. De az leesett hogy nem akarja hogy meglássanak engem. Pl múlt héten egy barátnőjével kávézott munka után, én pont arra mentem haza és felajánlottam hogy hazaviszem, odakanyarodok. Mindenáron tiltakozott ellene! Én azért arra mentem és tényleg egy csajjal volt ott, nem pasival. De mégse akarta hogy meglásson az a csaj!

Vajon mit mondhat ennyi év után a barátnőinek, hogy nem láttak még engem? Azért ez nem normális szerintem.


2019. febr. 19. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem normális.Lehet a barátnői azt hiszik egyedülálló.Azt nem értem,ha évek óta együtt vagytok miért nem kérdezted meg az okot?Értem én hogy illedelmes,udvarias legény vagy,de ő nagyon nem az.És egy kérdéstől, vagy én úgy érzem ez és ez van kezdetű mondattól nem válsz bunkóvá.
2019. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezz rá, ez elég fura.

32/f

2019. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond erre ő? Ne magadban kombinálj, beszéld mbeg vele, ezért vagytok párkapcsolatban.
2019. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komoly szándékkal van veled kapcsolatban akkor nem így kéne viselkednie. Vagy a barátait szegyelheti esetleg nem úgy gondolja hogy jól kijonnetek. Mindenképpen kérdezz rá hogy kitisztuljon a kép. 🙂
2019. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén beszéljetek erről, de személy szerint én pl egy-két rossz tapasztalat után inkább nem mutatom be a barátaimnak azt, akivel jelenleg együtt vagyok, külön választom a kettőt. Nem a barátom miatt, hanem mert egyrészt a férfi miatt, aki nyilván nem akar trécselni a barátnőimmel, másrészt mert a barátaim általában nagyon kritukusak, nekem nem kell az, hogy ol olyanokat mondjanam, hogx valaki nem nekem való. Csak mondom, hogy ez is benne lehet a pakliban.
2019. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nemelyik baratom egy idiota. Nem eresztem oket ossze,mert tonkretehetik vmi szemetseggel a parkapcsolatomat. Vannak beszolos szemetladak. Nem akar neki kitenni. A leirasod alapjan ez lehet. Manapsag irigyek az emberek.

N/37

2019. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik szemétláda beszól a párodnak az neked a barátod?
2019. febr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás, megkérdeztem. Mivel a tanulmányaim nem egyetemi irányba indultak, hanem autóvillamosság felé (nagyképűség nélkül mondom, hogy az egyik legjobb vagyok a szakmámban, számtalan díjjal, az egyik legnagyobb márkaszerviznél többször lettem az év szerelője is) így nem szeretné ha a nagyképű bölcsészkaros, HR-es munkatársai körében ne érezzem jól magamat. Ők mindenkinél okosabbnak hiszik magukat és tudja hogy nem lesz közös téma, sértődés lenne! A barátnők meg beszólósak, nagyon elitisták, így ők meg talán lenéznének. Állítólag egy félreértés miatt márkaképviseleti vezető értékesítőnek hisznek, de még így is lenéznek miatta, nem még ha kiderülne, hogy “szerelő” vagyok (náluk a szóbajöhető pasi az ügyvezető, tulajdonos körtől kezdődik). Bár nem értem miért vannak akkor ilyen barátai? Erre azt mondta hogy felnőttként nehéz új barátokat szerezni, ők gyerekkoriak és néha jó külön velük elmenni erre-arra.

Azért nem nyugodtam meg ...

2019. febr. 20. 09:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor elmondok egy saját gondolatot. Én nagyon szeretem a barátaimat, mert velük fel tudok töltődni, vidámak, humorosak, értékelnek engem, mindegyik egy-egy személyiség. De nagyon kritikusak, nem mások végzettségét, hanem személyiségét kezdik ki. Azokét, akik nincsenek benne a társaságban, mert nekik ez nem egy opció. Na, a barátom is ilyen. (Plusz nekem sem célom, hogy bekerüljön a baráti körömbe) Őt már látatlanul is kritizálták, sok mindenre rossz szemmel néztek a kapcsolatunkban, ennyi elég nekem. Nem fogok a barátom mellett érvelni, mert őket nem akarom meggyőzni arról, hogy ő jó nekem, mert én tisztában vagyok vele, hogy az. Bizonyítani sem akarok neki, ahogy azt se aksrom, hogy a barátomat ez terhelje.

És hogx miétt barátkozom velük? Mrrt lehet velük szórakozni, beszélgetni. A legjobb barátom másabb és nyilván másképp is áll hozzá az életemhez, de a többiek tényleg csak egyszerű "haverok". (Nem mellesleg a legjobb barátommal sem szokott találkozni a barátom, mert nekem s kettejük társasága többet ér külön-külön, olusz közöd hang sincs köztük)

2019. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vélemény és akarat nélküli,csak létezem barátnőd van.Aki még attól is fél,hogy a saját barátnőit felvilágosítsa arról,hogy tévednek,félreértés,mert nem az a munkád,amit ők hisznek!Haha.Ennek a fele nem igaz amùgy,mármint a magyarázatnak.De valamire jó lesz,pl.arra hogy ne zargasd ezzel.(1)
2019. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!