Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szombaton megfáztam, hülye voltam,mert pólóban sétáltam egy ideig.Vasárnap este meg már nagyon rosszul voltam,köhögtem meg tüsszögtem állandóan,meg hőemelkedésem is lett.Hétfőn kihagytam a reggeli órámat, mert felkelni is alig bírtam,kaptam tőle fájdalomcsillapítót is,de ő azóta is csak kiröhög,hogy mekkora puhány vagyok,meg hogy ez csak férfinátha.Hőemelkedéskor vagyok a legrosszabbul egyébként,nem amikor már felment a lázam.Ő meg azóta b*sztat,hogy mekkora gyenge sz*r vagyok,meg hogy a hőemelkedés csak 38 fok felett kezdődik.Már rohadtul idegesít,hogy nem hiszi el,mert tényleg kib*szott sz*rul vagyok, egész nap csak fekszem,meg inkább kihagyok egy két napot a gyógyulásra,mint hogy nagyobb baj legyen.Szerintetek jogosan csinálja ezt velem?

2019. febr. 19. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Fuh ez nálam is kiveri a biztosítékot. Tudod azért nem szeretik ezt a nők, mert nekünk minden hónapban egy héten keresztül szarul vagyunk és ugyanúgy be kell járni iskolába, munkahelyre. És senkit nem érdekel. Pedig nekem aztán volt hasmenés hányás is olyankor a legrosszabb hasi görcsökkel párosítva. Nem egyszer volt hogy a boltban meg kellett állnom mert azt hittem elájulok. És senkit nem érdekel. Nem vehetsz ki minden hónapban egy hetet az iskolából vagy a munkahelyrol mert neked havi gondjaid vannak. Senkit nem érdekel. Ehhez képest egy kis hőemelkedés, ne röhögtess. És még mi vagyunk a gyengébbik nem, na persze.
2019. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

"Ki vagy te, hogy az én testérzeteimet és átéléseimet kritizáld?Ha úgy tudod erősnek érezni magad, hogy mások vélt gyengeségein portyázol akkor valójában te vagy gyenge, gyenge vagy mentálisan és lelkileg is."


Neked pedig nem "kell" magadra venned a sértéseit és nem kell hallgatnod sem, küldd el ha megint kezdi és nem fejezi be első felszólításra.Húzd meg a határaid, ennyi.

2019. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Jogos, keresd elő a tökeidet és fejezd a hisztit, főleg ha még hőemelkedésed sincsen.
2019. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy két évente szoktam beteg lenni egyébként,de a megfázás könnyen a tüdőmre megy, múltkor is emiatt lett tüdőgyulladásom,mert keménykedtem, hogy semmi bajom nincs,inkább 2 nap pihenés,mint 2 hét fekvés szerintem..
2019. febr. 19. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Az nekem sem lenne szimpatikus, ha a saját hülyeséged miatt lennél beteg, utána meg eljátszod a hattyú halálát. Aki annyira legény, hogy pólóban mászkáljon télvíz idején, az utána viselje összeszorított foggal az eseteges következményeket.

De kiröhögni nem röhögnélek ki, csinálnék teát, levest, egy-két gyógypuszi :), ennél többet ezzel nem lehet tenni. Én magam tuti, hogy ennyitől még mennék munkába/suliba, de ez a te döntésed.

2019. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem semmi ápolás,csak ne b*sztasson állandóan :D
2019. febr. 19. 18:07
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

1. Szerintem a nők nagyon kis %-ának vannak csak ilyen gondjai menstruáció alatt, ha annyira rosszul vagy meg annyira görcsölsz, elmehetnél mondjuk egy nőgyógyászhoz, mert akár PCOS is okozhat ilyen rosszulléteket...

Érdekes amúgy, nekem a hasam se szokott görcsölni, nincsenek nagyon hangulatingadozásaim se, stb. De a környezetemben más lányoknak se, 1-2 kivételt leszámítva.

Szóval egy menstruációt ne hasonlítsunk már össze egy megfázással..

2019. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a hőemelkedés 37-től van 38-ig, marhára nem 38 felett kezdődik. Én sem érzem magam túl jól, ha hőemelkedésem van: olyankor fáj a fejem és nagyon gyengének érzem magam. Eléggé irritáló. Amúgy miért lenne puhányság, nem mindenkinek egyforma az immunrendszere.
2019. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Ostoba voltál, rábhasztál, most meg még hisztizel is. :D
2019. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Férfináthaféférfinátha.....mi még mindig tudunk fájó fejjel szexelni ;)

32/f

2019. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!