Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyat, akinek egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, akinek egész egyszerűen nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van olyan a környezetetekben vagy ismertek olyat, akiről tudjátok, hogy mindenki akkor jár a legjobban, ha az az illető egyedül marad? Tudom, az ember társas lény, de én ismerek olyat, aki egy idő után kikészíti az összes partnerét és közben ő is őrlődik. Egész egyszerűen nem való neki se párkapcsolat, se házasság, mert alkalmatlan a kompromisszumokra, arra, hogy elfogadja a másikat olyannak amilyen és mellette még önző is és rettentően féltékeny. Ismertek hasonlót? Találkoztatok már ilyennel?

2019. febr. 19. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Én ilyen vagyok. A legutóbbi párkapcsolatom után azt mondtam ugyanis, hogy ELÉG.


Egyszerűen jobban érzem magam így. Más terveim vannak, ebbe meg nem fér bele egy párkapcsolat: oda akarok jobban figyelni a pénzügyeimre, le akarom tenni a doktorit, utazgatni akarok, és minél több nőt megismerni.


Laza kapcsolatra mindig találok csajt, tehát a szexuális életemmel sincs probléma. Egyáltalán nem hiányzik, hogy állandó barátnőm legyen.

2019. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyet amit leírtál nem, olyat igen hogy reménytelen eset annyira antipali.
2019. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Barátnőm. Semmi nem jó neki. Minden barátját felidegelte,mindig csak azt hallgattuk,hogy már megint veszekedtek. Ha megvan neki,mi is alig álljuk néha ki...

Míg én alig veszekedek a barátommal,ő minden héten csinál valami balhét amin lehet veszekedni.

Valahogy mintha ez tenné őt boldoggá meg hogy sajnáltathatja magát.

A mostani barátja szerintem nagyon rendes srác,ahogy én ismerem,nem egy hamar idegesíthető fajta,de már elérte barátnőm hogy megrángassa egy buliban,mert más srácoknak irogatott a jelenlétében😪

Emberileg nincs vele gond,de nagyon nehéz természete van.

2019. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Minden 5ik ember ilyen
2019. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Pontosítom magam: olyan vagyok, akinek nem való párkapcsolat azért, mert nem érzem annak szükségét.


A kérdés utáni jellemzés (kikészíti a máskat, miközben ő is őrlődik) nem igaz rám.


A korábbi kapcsolataimban sem csináltam ezt. Bár követtem el hibákat, de igyekeztem mindig kijavítani. Alapvetően nem tartom magam önző embernek, csak most jobb hosszútávú kapcsolat nélkül.

2019. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is egyet.

Az egyik 37 éves létére anyuci kicsi fia, piál, és egész egyszerűen olyan mint egy faék. Na neki soha nem lesz kapcsolata...

A másik egy nárcisztikus idióta aki mindig mindent jobban tud, mindenbe beleugat, közben síkhülye mindenhez. Kezdetben a nagy arcával tudja palástólni, de mikor kiderül minden normális nő lekoptatja azonnal. :D

Na neki sem lesz soha normális kapcsolata.

2019. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok én is, eltaszítom az embereket magam mellől.
2019. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok. Menekülnek elölem a pasik, és ezt mások is mondták.

Nagyon féltékeny tudok lenni. Mindig arra gondolok, hogy hol járhat, kivel, mit csinál. Tönkreteszem ezzel az egészet és magamat is..

Mindig megfogadom, hogy legközelebb nem követem el ezt a hibát. De mindig ez van :(

2019. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet. Egy kedves és csinos lány a barátnője, aki ráadásul okos és humorérzéke is van. A srác mégis folyton másokkal flörtölet, idegen csajok meztelen képeit lesegeti, a munkahelyén (pincérként dolgozik) több vendég csajjal is kikezdett. Két volt munkatársával viszonya is volt. Teszi mindezt úgy, hogy a barátnője szíve összetörne, ha ezt megtudná, de nem érdekli.

A volt barátnőjét szintén több lánnyal megcsalta, köztük a csaj legjobb barátnőjével, csak ő kihajította, amikor tudomást szerzett a dologról. Akkor a srác fel akarta akasztani magát :D

2019. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek egy csajt, aki állandóan beszél, be nem áll a szája, de mást se hallani tőle, mint hogy ezt hogy utálom, az milyen hülye, ez milyen szar. Fél óra után az ember legszívesebben felkötné magát. Semmi más témája nincs, csak hogy mi milyen szar. Mindenkit kritizál, kibeszél a háta mögött. Mindenben kizárólag a rosszat látja.
2019. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!