Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálj ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálj ezt a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Páromat ma kaptam rajta, hogy több nővel is flörtöl egy társkereső oldalon.

Teljesen ki buktam...

Azt mondta, hogy unalomból csinálta, de igazából ő maga sem tudja.

Instagrammon is csak nőket követ, sajnos ott is megláttam, hogy több nővel flörtöl..

Szerintetek mit tegyek? Van értelme? Azt mondta, leáll, de nem tudok bízni benne már...



2019. febr. 19. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem muszáj szakítani, lehet megváltozik de nem biztos. Annyiban biztos lehetsz hogy többet nem fogsz tudni megbízni benne. Tapasztalat.
2019. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tisztel. Szerintem tudod, mi a megoldás.
2019. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen betelne a pohár. A megalázás miatt is mivel más nőkkel flörtöl egyszinten ez megalázó, a másik meg a bizalom. Ha a kapcsolatban nincs bizalom, mem érdemes folytatni. Én a helyedben ezen még csak gondolkozni sem gondolkoznák.
2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Rockarc ***** válasza:
89%

Ferfikent mondom, hogy bizony mellnyultal a valasztasnal. Akiben egy parkapcsolat alatt ilyen szinten nincs gatlas, az mas teren is gyengen fog teljesiteni. Gyanitom ha meg nem is csalt meg, az nem rajta mult, hanem azon, hogy nem volt meg hozza a lehetosege.


Aki az ismerkedes folyaman elbohockodja a huseg es vaksag osszefuggest, azt inkabb figyelmezteto jelnek veld, ne poennak. Bar sokan kiemelik a huseg fontossagat megis valahogy bekerul a rohadt krumpli a kosarba.


42F

2019. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4#

Köszönöm a válaszod.

Nagyon a lényegre tapintottál, amit legbelül én is tudok, de nem akartam elfogadni.

Ha lesz lehetősége meg fog csalni igaz?

2019. febr. 19. 21:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha jobban utánanéznél kiderülne, hogy meg is csalt. Minek lenne társkeresőn? Ha nőket akarna nézegetni ezer millió más oldal van. Kamuzik.
2019. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%
Lehet B tervként van veled, amíg nem talál valaki mást aki jobban bejön neki.
2019. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezekkel a tettekkel en is így látom...

Mondtam is ezt neki, erre csak azt mondta, hogy mindig együtt vagyunk napi szinten, meg hogy velem van nem velük

2019. febr. 19. 22:04
 9/15 Rockarc ***** válasza:
86%

Kerdezo. Nem kerdes. Azonnal. Gondolkodas nelkul. Ha lebukna, akkor a szokasos kifogasok lesznek, amibol parat mar ismertetett veled.


- nem ezt akartam

- csak jatek volt

- nem jelent nekem semmit (marmint a masik no)

- nem gondolkodtam, csak megtortent


stbstbstb. Szerintem ezen nincs is mit megbeszelni. Nemcsak sokkal konnyebb manapsag megcsalni a masikat, hanem sokkal konnyebb pitianer modon lebukni. Igazabol itt nem is az a lenyeg, hogy megcsalt-e mar, vagy sem, hanem maga a szandek. A szandek meg nem flortoles volt, abban biztos lehetsz. Ha gyorsan lepsz, akkor nem fog megcsalni.


Amire meg hivatkozik, hogy mindig egyutt voltatok szinten azt erositi meg, hogy nem a szandek hianyzott, hanem a lehetoseg. Akarod egy eleten at testorkent kisergeteni, nehogy legyozze az elso szembejovo csabitas a lovagod? Ugye, hogy nem?


42F

2019. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nincsenek gyerekek a kapcsolatban, nincs házasság akkor azonnal szakítani kell. Valószínüleg megcsalt, ha ilyen mennyiségben csinálta. Nem fog megváltozni.


Éppen ma irtam ki ezt a kérdést

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


6. voltam.

2019. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!