Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 evesen 6 sraccal fekudt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen 6 sraccal fekudt le a lany akivel ismerkedek. Szerintetek ez sok? Pucit meglepodtem rajta.

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 07:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha neked sok és téged zavar, akkor ne ismerkedj vele. Mi mondhatunk bármit, ha te ezt furcsállod vagy valamiért negatívan állsz hozzá, akkor nincs sok értelme véleményt alkotnunk.


Amúgy 21 éves koromra én már összesen 8 partneren voltam túl, és ezt sosem tartottam soknak. 17 évesen kezdtem a fiúzást, nem ribultam meg semmi, egyszerűen így jött. Voltak exeim, akikkel járogattunk 5-7 hónapig, szerintem ebben a korban ez teljesen jó, de voltak olyanok is, akikkel csak pár hétig "jártunk", és kb csak egyszer feküdtünk le, de azért mégis beleszámítanak a partnerek számába. Ez simán alakulhat így akkor is, ha a lány nem egy romlott fehérmájú nőszemény, ha emiatt aggódnál.

2019. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%

Pucit sok:D


Én inkább aggódnék, mint meglepődnék. Egy normális csaj ilyen korban évekig komoly kapcsolatban van, nem adják csak úgy oda magukat. STD szűrésre azért vidd el!

2019. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem sok.
2019. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

21 évesen 15. volt a férjem.

Nem tudom minek kell egyáltalán ilyenről beszélni....

Mindenkinek van múltja.

Ha zavar keress szüzet.

2019. febr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a mai világban (ne vegye minden nő magára) de kb átlagosnak számít. Nálam is volt hogy ismerkedtem egy lánnyal, 18 volt ő is meg én is, azt egyszer csak mondta hogy 9 fiúval volt eddig, akikkel meg csak úgymond kavartak, azt megse tudja számolni... szóval szerintem ez olyan atlagos a 6 srác.
2019. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

Igen, sok. Ez a lány nyilván nagyon élvezi a szexet változatos partnerekkel és utána is megy. Így kérdezem: Úgy fog téged is szeretni és törődni veled, mint az előző 6-tal? Még jó esetben emlékszik a neveikre talán. Én is voltam olyan lánnyal, akinek neki 20 évesen a 8. voltam, stb.


A legjobb tapasztalatom az olyan 20-22 éves lányokkal van, akiknek 2.-3. férfi voltam, ők a kevésbé ribisebb, visszafogottabb lányok. Nekem ők jobban bejönnek. Ragaszkodóbbak, többet jelent nekik a szex.


Dugd meg jól a ribiket is, jó velük a szex, de kapcsolatra jobban teszed, ha olyan lányt választasz, aki még egy kézen bőőőven meg tudja számolni hány férfival volt.

2019. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem sok. Pont átlagos és egyáltalán nem zavarna.
2019. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit sok szerintem. De ebből kár messzemenő következtetéseket levonni.
2019. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok, de valószínű több az a szám.

Neked sok, vagy nem azt te érzed. Nekem nem sok, mivel nekem is csak arra kéne. Már megtanultam elég rég, nőre felnézni, beleszeretni, értékelni nem szabad. Annyira megszédíteni, tolja le a bugyit és kész. Legtöbbet nem is kell hozzá győzködni. Örömmel, vidáman megteszik.

2019. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Igen sok. Ha egyáltalán annyi és nem több. Nem hiszem el, hogy a hat közül nem talált olyat akivel legalább évekig együtt maradt volna. Az ilyen valahol kissé ri...anc kategória.


Ez intő jel lehet a számodra a jövőben, mert lehet, hogy te is csak egy átmeneti strigula leszel.


Tisztelet a kivételnek- de napjainkra a magyar lányok elk..vultak. Ez talán magyarázható a csonka családokkal, az apai fegyelmezés hiányával. stb.


Régen (89 előtt) is volt a "digozás" amikor magyar lányok összefeküdtek egy poloért, vagy édességért az olaszokkal. De mára ez ipari méreteket öltött.


Puncs.hu és társain ezrével vannak a magyar lányok akik 60-70 +-os nyugdíjasokat lepipantanak, meg b..szatják magukat pénzért.

2019. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!