Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ideálja nem én vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ideálja nem én vagyok. Működhet ez így?

Figyelt kérdés
Ismerem az ízlését, nagyon vékony, műszempilla, műhaj, bárgyú tekintet, nulla értelem, tudjátok az a szokásos ma divatos klón lány. Én az ellentéte vagyok. A kapcsolatunk elején gyakran kérdeztem, miért nem olyannal van mint azok akik bejöttek neki. Nyilván mert én is tetszem neki. Múltkor volt egy beszélgetésünk, miután egy két haverja elpoénkodott vele, hogy ráhajtott anno a nőjére, mjkor még szinglik voktak (fenti kategóriás nők) majd valahogy úgy alakult a téma, hogy kitért rá, hogy neki nem fontos, hogy a nőnek legyen esze, sem az, hogy mit dolgozik. Én ezt eléggé furcsálltam és elkezdtem töprengeni mégis miért velem van akkor ha ezek a zsánerei, ráadásul hülyék is lehetnek mert az sem gond. A témát felhozva választ nem kaptam. Állandóan kitér a válaszadás elől. Tudom hogy nem kéne ezen rugóznom hiszen velem van. De nem akarok olyan kapcsolatban lenni ahol a pasi a nyálát teljesen más típusú nőkre csorgatja. Annak előbb utóbb félrelépés a vége. Meg persze azért is bánt mert nekem ő az etalon.
2019. febr. 20. 08:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Nyugodtan minősíts ahogy csak szeretnél, hiszen évek óta ismerjük egymást, tudsz mindent rólam és tökéletesen ismered a jellemvonásaim :)

Az hogy számodra ez nem releváns kérdés egy párkapcsolatban egy dolog, számomra ez meglépő és várnám azokat a hozzászólásokat, amik építeni tudnak.

2019. febr. 20. 09:09
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mégiscsak hiányzik az ideáljából ùgy általában egy-vagy több minden is a felsoroltakon kívül,ami nem elegendő ahhoz hogy kapcsolatab éljen ilyen nővel.
2019. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Lépj tovább.....
2019. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van egy ideálja, ha a tapasztalat az, hogy azokkal a nőkkel nem boldog. Valószínűleg úgy állt a dolgokhoz, hogy a szép külső nulla agy nem jött be, most kipróbál valami egészen mást hátha ezzel sikerrel jár. Nem arra gondolok, hogy nem tetszenél neki, hanem szándékosan más zsénerű nőt keresett.

AZ is lehet, hogy a plázacicák mellett nem érezte magát kiegyensúlyozottnak, az i lehet hogy féltékeny volt, és szándékosan keresett egy olyan partnert aki mellett nyugodtan élheti az életét.

Ha valaki megkérdezi tőlem, hogy a partnerem a legszebb nő az életembe akkor azt mondanám hogy nem, de tetszik és ő viszont szeret engem, tehát révbe értem.

A nőknél ez a versenyhelyzet rosszabb mint férfiaknál, túl sok jelentőséget tulajdonítanak a külsőnek és kergetnek valami fajta ideált ami nem is létezik. A nőnek 1 férfinak kellene tetszenie, a párjának, azt hogy a többi nő mit mond az nem releváns szerintem.

40F

2019. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi idős? Párom 25 évesen szintén a szőke cica babák után sóvárgott, mert konkrétan semmi nem érdekelte, csak hogy szexi és dugnivaló legyen. Tombolt is jó sokáig, aztán látta, hogy legjobb barátjának babája született (egy tök normális nőtől) és valami átkattant benne, és most már meg van őrülve azért, hogy családot akar és olyan társat, akivel ez működhet is. Csak ő közben már 35 éves, tehát azért elég sok idő eltelt, és volt ideje komolyodni is. Hozzáteszem, tetszek neki én is, csak ahogy említetted, nem egy szőke cicababa vagyok, hanem ilyen átlagosabb lány (de én is csinosan öltözök, sportolok, stb). Lehet a párod komolyabb lett, és értékelni kezdte azt, amit egy értelmes lány nyújthat neki.


Ha nem, akkor meg csak beéri veled, de ezt te érzed. Ha úgy gondolod 100 százalékban odateszi magát a kapcsolatért, bármikor lehet rá számítani, és dolgozik a közös jövőtökért, akkor nem foglalkoznék vele, hogy régen mire verte.

2019. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Férfi szemmel azt mondom, hogy nem őszinte hozzád ha más nőkre csorgatja a nyálát, miközben veled van. És pluszban az sem szép, hogy azt mondja nem számít az ész.

Két dolgot tehetsz, vagy tűröd, vagy odébb állsz tőle hogy találhasson egy buta műnőt.

2019. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Elgondolkodtató, jól esett, hogy értékelted annyira a kérdésem, hogy érdemben válaszoltál. Érdekes volt olvasnom.
2019. febr. 20. 09:31
 8/24 A kérdező kommentje:
A párom 37 éves amúgy, tehát már nem gyerek. Én őszinte leszek, nevetségesen hangozhat, de nem szeretném ha valaki beérné velem mert az almái nője épp nem állt a sorban... Akkor útjára engedem nem vagyok én annyira rossz hogy ne találjak olyat aki ilyenre vagyik.
2019. febr. 20. 09:33
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont valami ilyesmi jutott eszembe, amit írtál, hogy csak "beéri veled", mert talán a neki tetsző nők nem jöttek össze vele valamiért, aztán már nem bírta tovább szex nélkül, így ott vagy neki te, de amint jön egy neki tetsző, akitől esélyt is kap, szépen kidob. Megkérdezted már tőle, hogy mit tenne, ha szakítanál?
2019. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"A párom 37 éves amúgy, tehát már nem gyerek." - Az életkor semmit nem jelent. 34 éves vagyok, és próbálkozott már nálam 17 évvel idősebb, aki a 40-es nőket számításba sem veszi, mert neki ők már túl idősek... Nekem meg ő túl idős, aztán mikor ezt megmondtam neki, akkor besértődött. :-)
2019. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!