Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan honnan tudják ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan honnan tudják ilyen pontosan, hogy mennyi emberrel feküdtek le? Ilyen jó a visszaemlékező képességük, vagy. Könyvelést vezetnek?

Figyelt kérdés

Csak mert meglepett, hogy ilyen tízen-huszonvalamennyis számoknál is pontosan emlékeznek.

Kort és nemet is írjatok ha lehet. Illetve ha mód van rá így anoniman az együttlétek számát.


2019. febr. 20. 10:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem vezettem könyvelést,de naplót írtam.kb 22 éves koromig.Amióta nem írok naplót,nem “szàmoltam”
2019. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
2%

Pont egy màsik kérdésnél vàlaszoltam ilyen témàban.

Fogalmam sincs, 18 éve élek nemi életet, biztos, hogy még csak saccolni se tudnék.

Szerintem könyvelést vezetnek.

2019. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan emlékezek: azzal volt szex, akivel kapcsolat is. Volt pár hónapos, és pár éves is közte. Majdnem 25 éve élek nemi életet, 16 partnerem volt összesen.
2019. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
De az is lehet hogy nem ribiskedték körbe a várost és nem egy sikátorban futottak össze egy numerára részegen névtelenül. Ha előtte is ismerték egymást akkor nyilván emlékszik rá.
2019. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
12%

#2 vagyok

Én nem sikàtorban éltem a kalandjaimat, és nem is részegen, hanem hotelben, sajàt otthonomban, vagy a férfi hàzàban.

Soha nem gyerekeket szedtem fel, hogy egy bokorban kelljen megoldani.

2019. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ehez könyvelést vezetni,naplót sem.Az agy érdekes dolgokra képes.Ha valami fontos az illetőnek,adott esetben a partnerek száma,neve,akkor megjegyzi,arra is emlékezni fog,hol történt.Ha kevésbé,akkor elfeljti.Ennyi.
2019. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Míg elég egy-két kezed összeszámolni, addig nem okoz különösebb problémát.

32/f

2019. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Természetesen van akire emlékszek pontosan, de szerintem bennünk nőkben is csak azok maradnak meg, akikkel jó volt.

Egy jelentéktelen numera a feledés homàlyàba veszik.

Azért ahhoz tudni kell valamit, hogy mondjuk 15 év múlva is emlékezzünk.

Gondolom a férfiaknál sincs ez màsként.

2019. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
Egy jelentéktelen numera azért nem merül a feledés homâlyába,mert sz.ar volt.Sokan tudnak is szolgálni ilyen esettel és az okot is meg tudják mondani.
2019. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem az az érdekes. Az az érdekes, hogy ezen az oldalon még azt is tudják a válaszolók, hogy mások hány emberrel feküdtek le, például az exeik szakítás után. :D
2019. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!