Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfi barátnője vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi barátnője vagyok, de nem vállal fel?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok egy arab férfivel. Heti 1x-2x együtt töltjük az estéket nálam, soha nem alszik itt. Nála nem lehet, mert haverjával közösen bérelnek lakást és oda nem szívesen vinne fel engem, mert ez "náluk" nem szokás. Tervezzük az összeköltözést, de amikor elkezdek albérletet nézegetni, minden lakásra talál kifogást. A problémám az, hogy nem vállal fel sem a családja előtt, sem barátok előtt. Azt mondja "náluk" ez nem szokás, bemutatni a barátnőt, csak ha el akarna venni feleségül. Sokszor, ha hívom nem veszi fel a telefont, később vissza ír vagy ha teheti vissza hív. Kezdem azt hinni, hogy van valami amit nem mond el nekem, hogy van valakije, engem csak kihasznál? Jól gondolom vagy csak paranoiás vagyok?

2019. febr. 20. 16:47
1 2 3
 1/27 Rockarc ***** válasza:
90%

Egy kozeli ismerosom jart igy. A lagzi elott hazarendelte a csaladja az fickot es ott elvett egy masik sosemlatott not. Volt is nagy megrokonyodes. Szerintem azert nem vallal fel a csaladja elott, mert eret vagnanak. Rajtad.


Amikor 3,5 milliard ferfirol beszelunk, nem kell komolyan venni. Eleg, ha a nyugati kultura kb fel milliard ferfijebol valasztasz. Ezt a temat, kulonosen az arab vonalat ne eroltesd.


42F

2019. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem van felesége! Annyira egyértelmű ..
2019. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
"mert ez "náluk" nem szokás ...." Ez bizony igy van. Náluk más szokások vannak, de üriteni valahova azért annyira jol esik neki, hogy áthágja a szokásaikat. Nyugodj meg, nem használ ki téged, csak egyszerüen ennyire tart. Ha te ezt elfogadod, a te dolgod, de ne akarj ennél többet!
2019. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Karena26 ***** válasza:
90%

Az arab férfiak tartanak szeretőt a házasságuk előtt, de:

1, Soha nem veszik el, mert már úgyis értéktelen;

2, Azért nem alszik veled, amiért a férfiak nem alszanak a prostinál...

3, Az araboknál nincs olyan, hogy "barátnő". Náluk szerető van a házasság előtt és közben, és házastárs. Náluk az nagy megtiszteltetés, ha együtt alszanak valakivel (a feleséggel sem nagyon szoktak, csak ha éppen jóban vannak)!

4, Persze, hogy nem mutat be téged a családjának! Ugyanazért nem, amiért Magyarországon sem viszik haza a fiúk a családba az egyéjszakásaikat, vagy a prostituáltat, akinek a szolgáltatását igénybe veszik.

5, Tudom, hogy nehéz megérteni, főleg, hogy feléd mást mutat, de számára a nők, főleg a romlott erkölcsű európai nők nem emberek, csak kb. mint egy ló, vagy kutya, élvezetre szolgáló haszonállat. Amikot téged símogat, becézget, olyan kedvtelve teszi max, mint egy ferrárit vagy porschet. De ennyi.

6, Addig jó, amíg nem vesz el feleségül!!! Több jogod akkor sem lenne rá, csak több kötelességed felé!!! És őnáluk nem létezik a "házastársi hűség" fogalma! A családon belüli erőszak viszont törvényadta joga minden arab férfinak, a társadalmi nyomás miatt pedig kötelező!!!

Így akarsz élni? :(

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez az igazság (rövid, de fájdalmas saját tapasztalat).

2019. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam, hogy felesege lenne, hanem szimplan te nem is leszel a felesege soha, ezert nem latja ertelmet szorosabbra fuzni a dolgokat. Nem elhetne veled együtt meg tarsai. Unalom ellen uriteni jo vagy, jo hogy van egy kis allandosag az eleteben aztan kesz, ennyi eleg. Lehet muszlim ferfiakkal kezdeni, csak akkor teljesen mas jatekszabalyok vannak, es mast is kell megkövetelni a ferfitol, hogy komolyan vegyen, illetve mas jelekbol kell olvasni. Ez a ferfi a sajat merceje szerint nem tisztel teged, hanem megalaz. Feljarogat hozzad, urit, aztan otthagy. Az a ferfi, akivel erdemes kezdeni az nem fog megalazni, hanem eleve azzal kezd, hogy hogyan lehetne ezt megoldani.
2019. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Az arab férfiak csúnyák, legalábbis én eddig csak csúnyát láttam. Mit lehet szeretni rajtuk? Mivel jobb mint egy magyar?
2019. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

A leírásból kiindulva igazából felesleges részlet az, hogy arab-e vagy sem.


Nézd a tényeket.


- heti 1-2x találkoztok, gondolom csak pár órára, szexeltek, de ottaludni már nem alszik ott.

- nem ismered a barátait, családját, pedig már egy éve "jártok"


Ez a két tényező már önmagában olyan dolog, vallást és nemzetiséget félretéve, ami azt mutatja, hogy csak dugni jártok össze és nem is vagytok igazán egy pár. Egy pár ennyi idő után azért minimum a hétvégéket együtt tölti, legalább tud a család/barátok a másik létezéséről, még ha nem is volt alkalom bemutatni egymásnak őket, plusz alapból nem mondanak olyat, hogy nem tervez veled hosszú távra ("csak akkor mutatna be, ha el akarna venni" + nem mutat be = nem akar soha elvenni és nem tervez veled hosszú távra).

2019. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A náluk nem szokás elég szar duma.Nem náluk vagytok,hanem nálad.Térjen át vagy menjen haza ahol az a szokás.Egyébként igazuk van az előttem íróknak
2019. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, valamiért én is éreztem, hogy valami nem kóser. Amúgy néha ide-oda elmegyünk (mozizni, kávézni, ebédelni, sőt nyaralni is voltunk, de mindent csak kettesben), úgy érzem szeret, legalábbis ölelget, szeretget, de ha panaszkodom, hogy miért nem megyünk barátokkal sehova, olyankor teljes ellenállásba ütközök, a szokásos: "nálunk ez nem szokás".

Most még jobban elszomorodtam a válaszaitok alapján, mert én teljesen belezúgtam.

2019. febr. 20. 17:47
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
1# Nekem ír a barátom. Nem a nemzete miatt szerettem bele. Ostobaságokat írsz.
2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!