Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy ferfi könnyen vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi könnyen vesz össze, akkor azert van mert van mas opciója?

Figyelt kérdés

Most gondolok arra , ha intenziv udvarlas utan amikor turelmes volt , kedves , inszisztens , de egy idö utan minden aggályra amit a nö mond úgy reagal hogy akkor szakitsunk!

Ha a nö azt mondja hogy ùgy erzem tavolodsz, vagy h nem szeretsz mar annyira stb akkor úgy reagal hogy akkor mit keresunk egymas mellett stb , ritkulnak a talalkak stb

Nekem az a tapasztalatom , hogy egy ferfi akkor viselkedik igy, ha mas nö is van a kepben , maskepp szeretö hangnemben nyugtatja a nöt ha kell es ragaszkodik nem lehet levakarni

Ti hogy latjatok?



2019. febr. 20. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ja, az fel sem merül benned, hogy a nő a hibás? Értem.
2019. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb válaszold neki azt, hogy 'akkor hello'. Ennyire egyszerű. Aki szakítással dobálózik, azt nem szabad komolyan venni és ott kell hagyni.
2019. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez annak a jele, hogy 42 éves barátnőjét két 21 évesre cserélné.
2019. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Vannak, akik más opció nélkül is ilyen gyerekesek. Ismertem ilyet nőben, férfiben is egyaránt, aki mindig szakítással fenyegetőzött, pedig örülhetett volna, hogy egyáltalán valakinek kell...
2019. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Esetleg eljátszadoztál ama perverz gondolattal, hogy neki meg már a faxa ki van azzal, hogy az udvarlás intenzitásától függetlenül neked folyton/még mindig kétségei vannak? Ha nem, akkor esetleg tedd meg. Ingyen is van, meg "ártani nem használ" :)

32/f

2019. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már megint te. :D őrület vagy te nő. :D esküszöm, már ott tartok hogy szívből kívánom hogy találj magadnak szerelmet. Persze ne legyen zsugori, tudom. :D
2019. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, szimplán azért mert ez egy értelmetlen párkapcsolat ahol mindkét fél egy 8 éves szintjén áll kommunikációs képességekben.
2019. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!