Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántátok a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok a házasságotok?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, miért?

2019. febr. 21. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon megbántam! Mai fejjel soha nem nősülnék meg. Elvesztegetett idő volt, egy csomó lemondással járt, és mire mentem vele? Nem sokra! Csak kaptam egy magából kivetkőző, magát teljesen elhagyó asszonyt, miközben több mint egy évtizedig jobbnál jobb csajokról kellett lemondanom a hűségem miatt. Ilyen dőreséget nem követnék el még egyszer...
2019. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Továbbfejleszteném a kérdésed kérdező: Mit tettetek annak érdekében, hogy jobb legyen a házasságotok? Az első válaszolónak különösen passzol ez a kérdés...
2019. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ezt én is megkérdezném, hogy mit tett a házasságáért?
2019. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
nem, szuper dolog házasnak lenni, de őszintén semmi nagy változást nem érzek a kapcsolatban
2019. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A házasságot nem, mert azt megszakíthatod és bármennyi idösen lehetsz még boldog! Viszont azt megbántam hogy neki szültem gyereket és elötte nem láttam hogy a gyerek nem menti meg a házasságot! El kellett volna válnom mikor még fiatalabb voltam. Most itt vagyok 40 évesen 2 kisgyerekkel és egy szar házasságban.
2019. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

MEG!!!!A páromat nem bántam meg,azt hogy összeházasodtunk,azt igen

SOHA TÖBBÉ

2019. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Megbántam, soha többé nem mennék férjhez. Nálunk a következő volt: Férjem özvegy volt két gyerekkel. (Közös gyerekünk nem lett). A gyerekeivel soha nem működött, most már felnőttek, és nem mondhatom el, hogy van családom. Engem nem tartanak a családhoz tartozónak (most ugyan van egy kis dörgölőzés, hogy a lányának lett gyereke, akire időnként vigyázni kellene, de nem érdekel már.) Az a baj, hogy hiába mondják, hogy nem tudják elrontani a házasságot, mert el tudják, (előző házasságból gyerekek). Lényegében semmim sincs, és a férjem sem olyan nagy etalon, hogy őérte ez megérte volna nekem.
2019. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Az előző házasságből született gyerek tönkre tudja tenni, főleg ha az anya azt mondja neki, hogy apa téged nem szeret, csak azt a senkit, meg az új jövevény, főleg akkor idegesítő, ha a nő lépett le, de nem jött össze neki és fúr.
2019. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Ezt sosem értettem. X éven keresztül együtt vagyunk, együtt élünk, minden klappol és az esküvő napja után minden elromlik....miért? Ugyanúgy együtt éltek, minden ugyanaz, csak aláírtatok egy papírt. Ha valakinek ezen bukik a kapcsolata, ott előtte sem volt stabil az alap, ezt pedig érzi az ember.

Az,hogy sok nő hozzámegy az első pasihoz, aki végre megkéri őket, nem tudom (és nem is akarom) minősíteni, de bármilyen okból is fakadjon a kapcsolat halála, biztos, hogy, nem a házasság miatt alakult így. A házasság lehet egy katalizátor, de ok biztosan nem.

2019. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!