Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy van?

Figyelt kérdés
Ha egy lelkileg serult es bantalmazott no csupan egy kis megertest es tamaszt szeretne kerni a parjatol akkor az az ember a dadusa?
2019. febr. 21. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő ezt mondja.senkinek sem vagyok a dadaja.Ja es nekem nem kell idegbeteg depresszios no.Hozzateszem,o tett azza de termeszetesen o nem tehet semmirol..
2019. febr. 21. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Nem ismerünk sem téged, sem a nõt.


Azt nem tudni mi áll a konfliktus mögött. Gyakorolni kéne a kommunikációt, azzal nem mész sokra, hogy anonim emberek véleményét kéred ki bármiben.

2019. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem lehet vele kommunikalni hiaba probalkozom..vagy nemszol hozzam vagy ha hozzam is szol csak megbant.Egyebkent 30eves no vagyok.
2019. febr. 21. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Ismerős a szitu.

Nálunk becsajozott és mindig kötekedett, lealázott.

Én velem ha látta, hogy megbánt akkor ugyanezt mondta.

Legyél erős. Ne mutasd ki hogy megbánt mert egy idő mulva direkt csinálja és élvezni fogja.


Padlora fog küldeni.

Nincs lelkiiserete erre ne várj hogy majd megbánja..


Tehát ha azt mondja, hogy pl.bolond vagy,

Mond neki , hogy nekem jól áll. Ilyen okosból mint te van elég.


Vagy beszól te csak mosolyogj a bajszod alatt.


Ne panaszkodj neki, kerüld el.


A legjobb lenne ha eltudnál költözni.

Ha te is ilyen gyenge tipus vagy nagyon nem hozzád való.

Én sajnos nem tudtam, alkalmazkodtam hozzá.

Egyébként minél bunkóbb vagy vele annál jobban értékel.

Csinálj olyat amitől felnéz rád.

2019. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Előzö vagyok.

Az lemaradt, hogy igen nem lehet velük beszélni, élik a saját életüket te meg fogadd el, hogy ez van.


Te is éld az életed.

2019. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor kapcsolatba kezdtetek, ő tisztában volt a helyzeteddel? Ha igen, akkor érzéketlen tuskó és biztos, hogy nem szeret téged.

Ha ezek a dolgok később derültek ki, valamennyire érthető a kifakadása, de az érzelmi intelligenciája elég mélyen van ezesetben is.

Egyik variáció sem kecsegtet túl sok jóval szerintem, de ez a te döntésed.

2019. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!