Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig az érdeklődik felőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az érdeklődik felőlem aki engem nem érdekel, de aki nekem bejön az meg velem nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Veletek is mindig így van? Kezdem már unni :D

2019. febr. 21. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert neked csak a népszerū emberek jönnek be, te magad meg uncsi vagy és népszerūtlen. Mások is kezdik unni, hogy nagyok az elvárásaid és folyton válogatsz:D
2019. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Jelezd nekik, hogy nem kölcsönös,garantáltan le fognak sz*rni ők is, aztán pöröghetsz egyedül a semmin.
2019. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ismerkedni bárkivel lehet, kivéve ha nagyon ellenszenves az illetõ, de normális keretek közt miért ne ismerkednék emberekkel?


Gondolom te olyan vagy, hogy elõítéletesen kezelsz mindenkit, közben akadnak olyanok akik bejönnek neked, nem is ismered, de már oda vagy értük. Az ilyen elõítéletes emberkék meg is érdemlik, hogy egyedül maradjanak.


Aki érdeklõdik felõled, annak is nem biztos, hogy annyira bejössz, egyszerūen csak ismerkedõ, nyitott lény, nem szelektál annyit, ha ismerkedésrõl van szó.

2019. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a korszakomat kb. 16 éves koromban kinőttem...
2019. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hosszabb kapcsolataimat leszámítva igen, az esetek többségében az a férfi tetszik, akinek én nem, és az ostromol, aki nekem nem jön be. Most már egy pár éve ez megy, és tényleg unalmas.
2019. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!