Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak jelentős része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak jelentős része legkésőbb szülés után lelép?

Figyelt kérdés

Vagy a nagyobb része, kinek hogy tetszik.


Lehet, rossz helyről tájékozódom, de a környezetemben többnyire egyedülálló anyákat, vagy gyermektelen párokat látok. Kisgyerekes szülőket elvétve.

Több olyan embert ismerek (gyerekektől felnőttekig), akiknek elváltak a szülei még 10 éves kora előtt, mint ahánynak nem.

Illetve itt az oldalon is sok az olyan megnyilvánulás, hogy egy nő egyedül magának szül, a férfiak nem gyereknevelésre vannak kitalálva, nem ez a természet rendje.

Valamint ami még rosszabb, hogy sokak szerint nincs undorítóbb látvány egy terhes nőnél, sokan már félidőben megundorodnak a párjuktól, aki meg nem, az legkésőbb a szülőszobán. Aki meg azt is kibírja, az azért lép le, mert szülés után 2-3 hónappal még nem karcsú az asszony újra, és friss, feszes husi kell.


6 éve vagyunk együtt a párommal, idén lesz a 2. házassági évfordulónk.

Már legalább 2 éve utalgat rá, hogy hamarosan szeretne gyereket. Ùgy 3 évben egyeztünk meg, amikor már szóbajöhet addigra összeszedjük magunkat anyagilag, remélhetőleg lesz olyan munkám, ahová majd vissza tudok menni baba után is.

Sok mindenen keresztülmentünk együtt, voltam nagyon vékony a kapcsolatunk alatt (50kg), voltam egy tízessel több is, meg a kettő között is. Soha semmelyikkel nem volt problémája. Viszont ez nem garancia arra, hogy terhesen ne undorodjon meg tőlem.

Abban mindketten egyetértünk, hogy a szülésnél ne legyen bent, azt szeretném, ha anyukám lenne bent.

Tehát elvileg ebből sem lehetne probléma.


Viszont botrányosan aggaszt a válási statisztika, és hogy a válások jelentős része pont azért következik be, mert a feleség terhesen már nem a régi :(


25N


2019. febr. 21. 15:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ùgyis valaki félreérti: Nem vagyok terhes.
2019. febr. 21. 15:51
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Igazából amiatt is otthagyhat, hogy beszariságból csak töszörögsz, ahelyett, hogy megbeszélnéd ezt vele. Töröltesd inkább a kérdést és a férjeddel beszélj. Megnyugtatni úgy is csak ő tud.

32/f

2019. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg amiatt is, hogy egyik nap bal lábbal kel fel, tudom.

Kérdést nem lehet töröltetni, vagyis de, csak nem a sajátomat, meg nem is akarom magam kitiltatni.

2019. febr. 21. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Apam nem lepett le a mai napig, pedig 35 eves vagyok....


35f

2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Gyerek egy újabb változó a kapcsolatban, egy rossz kapcsolat még labilisabb lesz.

Hiszen ami energia eddig volt a kapcsolat életben tartására az fogyni fog mert a gyerekre elég sok elmegy.

Az a nő szép akit szeretek.

Egy rendben lévő pasi meg rajong a nő ért aki a gyermekét a szíve alatt hordja.

Felejtsd el az általánosítást, figyelj magadra a megerzésedre, hogy a párod milyen apa lesz.

2019. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Töröltetem, ha megkérsz rá. Figyu. Mondtad, hogy veletek semmi baj nincsen, a statisztikákon szörnyülködsz. Lehet ezt, de azt nem 2 év házassággal a hátad mögött kéne, pláne, ha azt mondod, hogy nincs probléma. Ilyen körülmények közt inkább ez a paranoia tesz keresztbe a dolgoknak, nem az, hogy a helyzetetekre ráillene a statisztikákra. Ezt tényleg beszéld meg inkább a pároddal, aztán írd meg esetleg, hogy mit mondott. Itt ennyiből úgyis csak riogatni tudnak.

32/f

2019. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Abba az egy ténybe nem gondolsz bele, hogy rengetegen vállalnak felelőtlenül gyereket, nem a gyerek teszi tönkre a párokat, ahol a gyerek után szétmennek ott már előtte is volt baj, max csak nem vettek róla tudomást. Nekem csak pozitiv tapasztalataim vannak ilyen irányból az ismerőseim akik bevállalták a gyereket mind jól vannak és boldogan élnek egymással.Nyilván vannak nehézségek, vannak nehezebb napok, de attól még bírják és csinálják, mert szeretik egymást.
2019. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem lelepett es sokat elemeztem a sajat szitumat es masoket is, aztan arra jutottam h ahol a ferjnel tamogato csalad, apaminta es vagy nagyon jo csalados baratok vannak, ott joval termeszetesebbnek veszi h ez az elet rendje es ido amig visszarazodik minden, beleertve a kapcsolat, a no teste, minosegi kipihent szex. Aki alomvilagban el, aki csak azt latja maga korul h bezzeg a mase mennyire friss, aki nem tudja elengedni a regi kenyelmes eletet ha gyereke szuletik, akit irritalnak a gyerekek, ott hamarabb megtortenik h valas lesz.

A jol mukodo csalados barataimnal pl legalabb egyik szulo eseten van tamogato nagyszuloPAR, mintanak.

A mi hazassagunkbol a ferjem lepett le a szeretojehez es ebben egyetlen ember tamogatta, a 25eve egyedulallo anyja, az egyetlen ember akinek kikerte a velemenyet.

Az en szuleim 42eve egyutt vannak, nekem ez a termeszetes, neki meg az h agrol agra szall mint az apja.

Nincs garancia semmire, az en ferjem is nagyon akart gyereket, nem csak becsuszott, utana bolondult meg, a pszichologus szerint -akivel atbeszeltem ezt -azert mert nem rendelkezett kello onismerettel.

Es kozben latok elhanyagolt kulseju megfaradt anyakat rajongo, segito ferjekkel,akik egy munkanap utan ejjel beadjak a tapszert h anyuka tudjon pihenni. Valasztani tudni kell:)

Remelem masodjara nem jarok ugyanigy.

2019. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. De ha vallásosak vagytok és nem csak úgy felületesen akkor az egy jó jel..
2019. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!