Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, haletiltott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, haletiltott?

Figyelt kérdés

Összevesztunk , mert a baratom nagyon hajtotta az összeköltözest es megmondtam neki többször , konkretan , hogy mivel rossz az anyagihelyzetünk , nem kene ezt eröltetni , plusz hogy csak par hónapja ismerjuk egymast

Mondtam hogy attól meg siman jarhatunk vagy baratkozhatunk , stb de azt mondta hogy ha azt hiszem hogy ö végtelen , celtalan összejarogatasokra vágyik , akkor tévedek , erre nem ö az emberem , mert ö azt akarja hogy kezdjunk hetvegeket egyutt tölteni egymasnal felvaltva es bemutassam a gyerekemnek

En mondtam , hogy erre nem erzem magam kesznek , stb erre szep lassan ritkitani kezdte a kapcsolatot .

Most mar azon gondolkodom , ha nem e kamu volt ez a komoly kapcsolat szöveg es a celja nem e az volt hogy megkapjon . Vagy esetleg masoknal is próbálkozik azert tud ilyen hidegen merlegelni

Az elmúlt idöben nagyon sok idöt töltöttunk egyutt , es rengeteget beszeltunk , kiismertuk teljesen egymast , egymas hátterét es hianyoznaka beszelgetesek , de sajnos most mar lezart a messengerröl is , habar meg a barati listáról nem törölt .

Úgy tunik nagyon könnyen lepett le , az utóbbi idöben folyton ajanlgatta ha barmi kételyem volt , hogy akkor szakitsunk .

Nagyon lelkes volt es kitöltötte a napjaim a sok beszelgetes stb , aminek most hirtelen vege szakadt

Szerintem mar semmit nem akar , ha bele is egyeznek barmibe

De nem célom es egyelöre ennyit tudok nyújtani a talalkozgatast es talalkat neha

Csak akkor költöznek össze valakivel , ha ettöl mindnyajunknak jobb lenne , nagyon felek a rossz döntesektöl .

Mar megégettem magam parszor es mondtam neki

Sok szeretet es turelem kellett volna talán hozzám , nem tudom .

Az eszem azt mondja , hogy tegyem az egeszet a hatam möge , ha ennyire nem ragaszkodik es kepes lezarni.

Megmondta hogy nem akar egyedul elni es en sem de nekem idö kell es az hogy megismerjem jól az adott embert

Ezeket neki is elmondtam

Mit lehet tenni ? Miert nem lehet megtartani egy barati kapcsolatot legalabb azok utan ami volt köztunk , stb

Öt rosszul erintette ha ketelyeim tamadtak a kapcsolattal , az utóbbi idöben semmit nem akart megtárgyalni , hanem megsertödött mindenért

Mit kéne , vagy nem kéne tenni?

Szerintem alakulóban van mas kapcsolata azert van ereje igy lezárni

Habar úgy tunt hóbapokig hogy nagyon egyedul van , mindig raert , unnepekkor egyedul volt stb



2019. febr. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom el ezt a regényt, de tudomásul kell venni és kesz. Ha nagyon kivagy , küldd el kamulaprol az anyjába, de méltóságteljesebb ha nem foglalkozol vele és nem tepersz
2019. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem letezik hogy leckeztetés végett tiltott le ?

Vagy mert reménykedik hogy valtozik a hozzáállásom?

Hogy még mindig ragaszkodna , ha alkalmat adnék ?

2019. febr. 21. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Ne te teperj, ha valamit akar, majd elér, bár nem foglalkoznék vele.


Na, közben elolvastam. Nem tudom, mi lehet a célja, nem foglalkoznék vele.

Gyerekkel is meg fogod találni az igazit, aki türelmes és ad időt neked.

2019. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy halott dolog..már bocs.Az régen rossz, ha azért tilt mert nem költöztetek össze. Milyen gyerekes már. Illetve pár hónapja vagytok együtt...és ki ismertétek egyást?? Mesélj még...kérlek
2019. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő haladni akart a kapcsolattal, te pedig nem, ezért feladta és keres valakit akivel révbe ér.

Nem akarja vesztegetni az idejét, akar egy társat maga mellé, e ami motiválja. Kész helyzet elé állított, te nem mentél bele, teljesen logikus ok-okozati viszony.

Lehet hogy van másik nő is a kalapban, de veled akart összeköltözni, szóval ez sem túl logikus magyarázat. A másik nőnek inkább abban lehet szerepe, hogy most akarta nagyon az összeköltözést, mert valószínűleg számított arra, hogy visszautasítod. Ez a hajó sajnos már elment....

2019. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha nekem idöre van szuksegem , dobni kell?

Szerintem az egó nem nagyobb mint a szerelem , ezek szerint nem kellek neki amúgysem. Ha szerelmes lenne , ragaszkodna

2019. febr. 21. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én rajtad sem érzem azt a nagy szerelmet.
2019. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El kell fogadni,hogy mindenki máshogy gondkodik.Ês vannak azok az emberek,akiket egy ilyennel teljesen le lehet hůteni.Nem akarsz összeköltözni,ő meg eldöntötte ezzel,hogy így nem akarja folytatni.
2019. febr. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!