Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem hangulatváltozásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem hangulatváltozásai olyan mint egy meredek hullámvasút, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk 3 éve. Most lesz a válásunk. én 28 éves vagyok, ő 48.

3 napja próbáltam nagyon-nagyon kedves lenni vele. Sikerült egy szexet kicsikarnom belőle, hátha lesz babám. Mert valamiért nincs még mindig, orvosok mindent rendben találtak sz évek alatt nálam. Szerintem az ultra egészségtelen, makacs életmódja miatt, mindegy...

Okè, szexeltünk 3 hónap után. Kérte, hogy aludjak a szobájába. Nagyon kedves volt, átölelt, az ujjaimkat egèsz éjjel össze fonta. Hozott étteremből ebédet és vacsorát. Ez ment 2 és fél napig.

Utána mintha kicserélték volna.

Menjek ki a szobából, mert stresszes a munka miatt, nem tud elvonatkoztatni, ne aludjak ott. Azóta folyamatosan idegbeteg, ma majdnem ki is pofozott csak úgy, mert őneki fáj a feje.

Folyton panaszkodik, gondolom így nevelték.

Válunk, mert beadtam. Sok mindennem fog változni, mert nem fogunk külön költözni, számomra lakás híján... Háztartásbeli vagyok, tehát anyagiak híján. Nem is a kapcsolat minősége miatt adtam be, hanem mett feleslegesnek érzem a papírt. Nem esetleges segélyekre szeretném apellálni az életemet.

Ha nem szólok hozzá, akkor kb 12 óra eltelik és vadul belém köt. Ha hozzászólok panaszkodik, de ha bármit tanácsolok, hogy ezen vagy azon változtasson, elhord engem mindennek.

Mikor megismerkedtünk, azt hiszem kb 4 hónapig szemlèlődő, csendes terepfelmérő életmódot folytatott mellettem. Majd miután otthonosan mozgott körülöttem, előjött ez az énje. Gyanítom, hogy előző kapcsolataiban is ilyesmi lehetett.

Szakemberről hallani sem akar, szerinte ő a tökéletes. Az, hogy ő 145 kg a 170 cm-éhez, az a környezete hibája és felelőssége, mert őkörülötte mindenki hülye elmondása szerint, és a stressz miatt lett a túlsúly.

Folyton dolgozik, a munkát hazahozza, éjjel végez, hajnalba megy dolgozni. Ha megemlítem, hogy ez sok az egészségének, a reakció:

"Akkor tegyél le havi 2-3 ezer eurót az asztalra, ja nem megy? Akkor dögölj meg, naplopó."

Nekem csak ő volt párom, nem szeretnék más férfival ismerkedn mielőtt bárki is tanácsolná.

Az egyértelmű számomra, hogy komplexusos, érzelmileg fejletlen, és ezt meg is erősítették a szülei alapos beleneveléssel. Ő már nem igazán változik. Magnéziumot se akar szedni, pedig az nyugtat. Csak a kóla, mekis burgerek..

Van valaki, akinek lenne ötlete, hogy egy örökké önsajnáltató, folyton betegeskedő embert hogy lehet elviselni?


2019. febr. 21. 23:00
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Fontolgatom, hogy keresek valakit alkalmi szexre. Ezt elmondtam neki. Hidegen hagyta. Őt a szex nem különösen érdekli, azt hiszem az elején megfeszült, annyira igyekezett szexelni velem hetente. Barátaim szerint elég nőies. Bár nem meleg. Munkamániás. És foci mániás. És fidesz mániád. Illetve a rendszerváltásról beszél mindig. Más témája senkivel sincs.
2019. febr. 21. 23:06
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Amikor összejöttetek, akkor egyidősek voltatok? Akkor daliás volt, és azóta szedett fel 60 kilót? Akkor szenvedélyes volt az ágyban? Akkor kedves volt? Te választottad, és valószínűleg legyintettél azokra, akik óva intettek tőle. Most már nincs mit tenni. Vagy szenvedsz mellette, vagy elhagyod. Azt nem értem, hogy jutott eszedbe ilyen helyzetben a baba.
2019. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is csodálkozom, h nincs más témája a szerencsétlennek. Ennyit vár másoktól, ennyi van benne. Te csak egy díszlet vagy, csak arra nem számított, h még a végén te kielemzed. :) De, no para, ez őt sem zavarja, meg mást sem.

Neked kb. annyi agyad van, mint egy szárított polylepkének.

Vegyél fel vmi szexi fehérneműt hátha rádmászik és összejön a baba. Biztos jó apa lesz, örülni fog neki, h gyarapszik a lepkegyűjteménye. :DD

2019. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Válni készültök, és te babát akarsz tőle?
2019. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

miért vagy vele?!?!?

miért jöttetek össze?!?!

megannyi kérdés...

2019. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A főiskolát hogy elvégeztem rengeteg munkával az sem tetszett neki. Szerinte loptam a napot a házimunka helyett.

Tudom, hogy az egóját sértegeti. Az, meg ha valóban dolgoznék és pénzt hoznék haza, neki nagy érvágás lenne. Dolgoztam, amíg el volt törve a làba. Úgy csinált, mintha minden darab pénz csak 1 fillért érne (amit én vittem haza), eltette mindet azonnal, hogy majd ő gazdálkodik :-D Vicces volt.

Yesss, szeretnék bébit, gondolom nem halálos bűn, benne vagyok a korban.

Ő szerintem megjátszotta magát a kapcsolatunk elején elég rendesen.

Tudom, hogy az előző asszonya olyan volt aki az iskolába is bukdácsolt, nulla önálló gondolattal. Így nyilván ő máshogy élte meg, sok értelme ezért nem lenne őt kérdeznem a tapasztalatairól vele.

Mikor megismertem 85 kg volt, mint szingli. Előző kapcsolatába ugyan ennyi kg volt kb. Szingliként edzett, aglegény életet élt a javából :-) Külsőségekre adott, most fáj neki olyan dolgokra kiadni, amiknek nincs látszata (kontaktlencse, gyümölcs, zöldség, ágynemű), lényeg a kocsi, iphone, ingek, fodrász neki mert őt látják, nekem meg ünnepek előtt csak, mert akkor látják, vicces :-))))

2019. febr. 21. 23:34
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem rajta kívül már nincs senkim. Nem szeretnék szétmenni vele.
2019. febr. 21. 23:35
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom míg mások írnak vmit...nekem ez már túlmegyek a határaimon. Nem hiszem el, h így élnek emberek.
2019. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

- 48 évessel vagy huszonéves létedre.

- Nem dolgozol, ő tart el téged, de nincs gyereketek.

- Beadtad a válópert, de gyereket akarsz tőle.

- Nem akarsz szétmenni vele, de beadtad a válópert.

- Háztartásbeli vagy, gyereketek nincs és a pasid hoz étteremből kaját, de megsértődsz, ha naplopónak hív?

- Agresszív veled, de nem akarsz tőle elválni.

- Azért nem költözöl el tőle, mert háztartásbeli vagy és nincs pénzed. Arra nem gondoltál, hogy dolgozz, mint egy normális felnőtt ember?


Ebben a sztoriban csak te vagy a pszichiátriai eset, nem csodálom, hogy a férjed nem bír ki téged. Gondolom megörült, hogy valahogy képes volt felszedni egy huszonéves lányt, aki cselédet játszik, de hamar rádunt, mert retardált vagy.

2019. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

ba$$zatok meg es mindenki engem akar karoba huzni, mert szabalyozni akarom, hogy engedelyhez kelljen kotni, hogy valaki gyereket vallaljon


minimum egy egeszsegugyi teszt, hogy minden rendben van a szulokkel (koros koverseg kizaro ok!) es minimum egy elbeszelgetes egy szakemberrel, mert akkor az ilyen idiotak, mint a kerdezo tutti nem kapnanak engedelyt, hogy a genallomanyt szennyezzek a h.lyesegukkel


bocs, de nem tudtam szebben leirni, kinyilt a bicska a zsebemben, hogy milyen ostoba vagy kerdezo


"mi a megoldás?" az hogy elvalsz es hazakoltozol anyuekhoz es megprobalsz egy normalis eletet csinalni magadnak, mert amid most van az olyan rossz mint egy brazil sorozat

2019. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!