Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves párkapcsolatban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

22 éves párkapcsolatban élek. Elvesztettem a bizalmamat párom iránt, és szexuális problémák is vannak. Beszélni nem akar róla, menjek pszichológusgoz Kihez tudok fordulni. Pszcihológus, szexuálpszcihológus, párkapcsolati tanácsadó?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ilyenben része, tapasztalata?

Akár privátban is.

Köszönöm


2019. febr. 22. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, hogy nem akar beszélni róla? A kapcsolatotok haldoklik, ő meg nem akarja veled együtt megoldani, és rendbe tenni?

Nem kell menni sehova, közösen együtt kell ezt megoldanotok.


Ha elb..sztátok, akkor hozzátok is helyre ketten.

2019. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az sem, hogy miért vesztetted el a bizalmad. Ha ő csinált valamit, akkor nélküle nem fogjátok megoldani. Ha te találtál ki valamit minden ok nélkül, akkor megoldhatod nélküle is. Abban az esetben viszont az a kérdés, hogy megéri-e energiát fektetni egy kapcsolatba, ami a másik felet nem érdekli.

A kettőtök problémáját más nem fogja megoldani. És ha a párod komolyan gondolja a kapcsolatotokat, akkor ez a kettőtök problémája akkor is, ha nem miatta van.

2019. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati problémák megoldásához két ember kell. Ha ő nem partner ebben, úgy nem nagyon fog menni.
2019. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja bebeszélek dolgokat magamnak. Ezért menjek el pszichológushoz. 1 hónap szex nélkül ezt nem lehet bebeszélni, plusz kisebb apró dolgok. :-(
2019. febr. 22. 11:47
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ennek vege. Mar semmi nem mukodik a kapcsolatotokban, ami a megszokason tul mutat. Tok mindegy az apro jelek mit mutatnak, valoszinuleg azt, amit nem szeretnel, de ennek igy is ugy is vege.


En majdnem 20 ev utan leptem ki a kapcsolatombol es nem bantam meg. Amikor megismertuk egymast meg mind a ketten annyira mas emberek voltunk, hogy csak na. En folyamatosan haladtam a korral, fejlesztettem magam, egyre feljebb leptem, o meg nem, csak allt a langyos vizben, a vegen mar visszahuzott. Persze megprobaltam megmenteni a kapcsolatot, csaladot, mindent, de nelkule eselytelen volt. Hiaba a 15 boldog ev, ma mar banom, hogy nem korabban valtam.


42F

2019. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Game Over, haver. Te is tudod, hogy ennek a játszmának már vége.
2019. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!