Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk ezt megoldani? (Ellaposodott, unalmas, szex nincs)

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Több éve vagyunk együtt, tavaly májusban költöztünk össze. Azóta a kapcsolatunk unalmas lett. Munkából haza érünk, vacsi és alvás. Bármilyen közös programot vetek fel, szerinte menjek a barátnőimmel, mert neki nincs kedve. Pedig Szegeden még program is volna, nem unalmas faluhely. Sajnos, szex sincs már, havi 1-2-t alig tudok kiharcolni. :(

Régen nem ilyen volt, szeretném visszakapni azt a férfit. Tanácsok, hogyan tudnám mégis kimozdítani itthonról? Felpezsdíteni az életünket?

N/25 F/35



2019. febr. 22. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy. Jobb elengedni vagy belenyugodni (és pár év múlva elengedni úgy, hogy pár évet elpazaroltál rá).
2019. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Beöltözés, szerepjáték, újdonságok kipróbálása, számára érdekes programok, közös hobbi...
2019. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Első körben beszélj vele és mond meg a fent jelzett problémát ÉS NE SÖPÖRJÉTEK TOVÁBBRA IS A SZŐNYEG ALÁ.


Tapasztalatból mondom, nálunk is ez ment 1-2 évig. Aztán a párom egyszercsak szakítani akart.. Az volt a legnyilvánvalóbb jel, amikor már a nyaralást is csak én erőltettem, arra is kifogás volt, de a haverjaival már mindent terveztek és arra volt pénz is, meg idő is..


Akkor leszúrtam, de mint kiderült jogosan, mert ez már egy elég erős bajlós jel volt a lejtőn.. Soha többet nem engedem, hogy posványban maradjak sokáig.

2019. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked kell kiharcolni,hogy legyen valami?Lényegében Te erölteted ezt a kapcsolatot,mert ö nem sokat ad bele.Érdemes küzdened érte?Ö is akarja,hogy úgy legyen mint az elején?
2019. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj erről vele!

Valamint próbáld feldobni a kapcsolatotokat. Kacér üzenetek, egy sexi fehérnemű, nem megszokott helyek/pózok, kényeztetés csak a párod örömére (ezt azért ne rendszeresítsd, inkább arra használd, hogy feltüzeld :D )

Ha így sem változik pozitívan a helyzet, akkor felteheted a kezed, te megpróbáltál mindent, le is út, fel is út....

2019. febr. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Leültünk, beszélgettünk. Végülis, külön válunk.

Mindenkinek köszönöm a választ!

Tanulság: ne küzd olyanért, aki a kisujját se mozdítaná érted.

2019. márc. 2. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés. A sok naiv ember pedig ébredjen fel.
2019. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huszonéves nőként neked kell tudnod azt, hogy a 30as férfiak egy része nem olyan csődör, mint 20as korában. A közös programokat neked lenne érdemes megbeszélni vele egy kicsit határozottabban.
2019. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lett jó vége, most mi is ilyen szituban vagyunk kb ..
2019. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!