Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már baj egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már baj egy kapcsolatban, vagy normális, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, ezidő alatt végig hűséges voltam/vagyok hozzá. Az utóbbi időben viszont egyre többször van az a hiányérzetem,hogy én nem igazán érdeklek senkit. Jól esne ha valaki másnak is bejönnék, valaki más is közeledne. Természetesen megcsalni nem akarom a párom. Csak bennem van ez a hiányérzet.

Mi a véleményetek?

Én 25/f

Ő 22/L


2019. márc. 1. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis flört jót tenne neked, persze nem megcsalásra bíztatlak, csak arra, hogy beszélgess, flörtölj, a pozitív visszajelzésektől talán jobban érzed magad egy picit - nálam legalábbis így volt.
2019. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szánalmas vagy. Az egódnak viszket, hogy nem kap más csajtól flörtöt, meg dicséretet?

Biztos bejösz másnak is, csak mivel kapcsolatban vagy, ezért nem veszed azt észre.


Szerintem már inkább bele vagy fásulva ebbe a kapcsolatba.

Én 6 éve vagyok együtt a párommal, de nekem érdekes, nincs hiányérzetem, én nem akarok más pasiktól ilyen visszajelzést kapni, nem vágyom egyszerűen rá. Nekem elég, amit a páromtól kapok.


Ő 34F

Én 28N

2019. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bíztatlak flörtölésre,mert abban részt vesz egy másik ember is,aki viszont lehet,hogy többet szeretne.Így csak a saját kedvtelésedre megbántasz mâsokat.Arról nem is beszélve,hogy Neked is megtetszhet annyira az illető,hogy olyanba csùssz,amit nem is szeretnél megtenni.Én arra bíztatlak,hogy csináljatok együtt olyan programot a barátoddal,amit eddig nem.


Meg arra is,hogy gondold át miért olyan fontos,hogy másnak is megtetszél,még ha nem is akarod megcsalni a társad.Az a lényeg,hogy egy embernek fontos legyél,vagy az hogy mindenkinek tetszêl,de egyedül maradj a nagy játék közben.

2019. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a probléma, hogy ahogy látom a korotokból, fiatalon jottetek össze, emiatt lehet, előtte egyikőtök sem élte ki igazán a flörtölős, ismerkedős időszakot, és lehet, most érzed ennek a hiányát, meg ha hűséges típus is vagy.

Szerintem barkivel előfordulhat egy hosszú kapcsolatban. Az a kérdés, mennyire zavar ez téged és túl tudsz e tenni rajta anélkül, hogy drasztikussá valljon. Lehet csak időleges kíváncsiság, de ha úgy érzed veszélyezteti már a hűséged, érdemes lenne ezt megbeszélni a baratnoddel, vagy egy olyannal, akiben megbizol.

Szerintem szinte mindenki megtapasztalja ezt, aki fiatalon került hosszú kapcsolatba és nem élte ki magát igazán előtte.

Vagy talán ahogy az első írta, vágysz más nők visszacsatolására is. Szerintem előbb rá kell jönnöd, mi az ami miatt ez most keletkezett benned. Utána beszélj valakivel, akivel ezt meg tudod osztani.

2019. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen lehet szánalmas vagyok,fene tudja, de sajnos ez van,ezt érzem.

Semmmi gondom nincs a párommal, szeretem és mégegyszer hangsúlyozom nem áll szándékomban sem megcsalni sem elhagyni. Ez csak szimplán egy érzés ami nyomja a "szánalmas egocentrijus" lelkem.

És valóban lehet hogy beszélgetnem kéne erről valakivel az dobna a hangulatomon

2019. márc. 1. 16:44
 6/7 A kérdező kommentje:

Egocentrikus *

És még írni sem tudok, tudom :)

2019. márc. 1. 16:45
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
Sztem pedig teljesen normális ez a hiányérzet.Valóban semmi rossz nincs abban ha megakadna a férfiak szeme rajtad,jót tesz az ember önérzetének,aki nem ezt vallja,azzal ne is foglalkozz.Mikir gyerekes anyuka leszel és megnéznem az utcán ugyanolyan jól fog esni,mint most.
2019. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!