Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges leszoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges leszoktatni egy férfit arról, hogy az exével beszéljen?

Figyelt kérdés

5 évig voltak együtt, kb 2 éve szakítottak, mi pedig már kicsit több mint félévre vagyunk együtt. Heti szinte beszélgetnek, de nem titkolja, jóban vannak. Engem ez nagyon zavar, többször felhoztam, de hiába indultam neki kedvesen, mindig vita lett a vége. Mostanság talán ritkulnak a beszélgetéseik. Nem is tudom hozzam e még fel a témát, vagy felesleges mert csak korlátozva fogja érezni magát és árt ha ezzel szekálom. Nem nagyon akarok ezzel együtt élni.

Kapcsolatunk elején rengeteget beszélt róla, többször hozzá hasonlított, még találkozni is akart vele kettesben a legelső héten mikor együtt voltunk, csak vitáztam miatta és nem ment el végül a kedvemért.



2019. márc. 1. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Amikor megismerted is ilyen volt?


Akkor nem árult zsákbamacskát. Most fogadd el, ha elfogadtad, amikor összejöttél vele.

2019. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem anno bepróbálkozott, mikor még tényleg nagyon az elején voltunk, hogy felhívná az exét ezt meg azt megkérdezni ( semleges téma).

Na, akkor mondtam neki, hogy dönts: vagy vele veszélgetsz vagy velem jársz, de akkor nem beszélgetsz vele.

Hát meg mindig velem can :)

2019. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos említette ismerkedéskor is hogy néha beszél vele, nem esett le hogy ez jelentheti azt, hogyha összejövünk vagy együtt élünk is fog vele csevegni.
2019. márc. 1. 17:52
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
És ha nem csal meg, akkor téged miért zavar annyira hogy beszélnek? Ha minden nap beszélnének azt mondom gáz, de most hetente egyszer, az semmiség? Mindenkinek keresztül kellene néznie az exén? Szerintem csak te fogod fel hülyén. Az ex az életünk része volt, nem lehet kitörölni az életünkből, nem is szabad. Ha nem váltak el rosszba, akkor simán maradhattak barátok.
2019. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Meg eleve elmondta hogy beszél vele, nem a hátad mögött teszi. Szóval még kisebb az esélye, hogy megcsal.
2019. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
5 év az nem kevés idő ha szeretné őt biztosan nem lenne veled,Csak egyszerűen meg nincs túl rajta attól még hogy nem szereti az exet attól nem biztos hogy túl is van rajta.Neked ez biztos rossz lehet de ez addig így lesz amíg le nem zárja teljesen vele a kapcsolatot.Beszelj a pároddal vagy a múltba el vagy a jelenbe veled mert ez így nem kóser
2019. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen beszélgetések nagy részénél szex lesz belőle.

Valamiért nem tudnak elszakadni egymástól. Akivel évekig volt szex, egy újabb, nosztalgia szex könnyen jön ahogy én tapasztaltam.

2019. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno tudod ki szakított kivel? Engem inkább az aggaszt, hogy az elején hozzá lettél hasonlítgatva.
2019. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez azt jelenti hogy az exe még mindig jelen van a gondolataiban, meg az eletében. Én is beszélek az exemmel, de én egyedül vagyok. Mi is 6evig együtt voltunk, van olyan amit ô ért csak meg, meg fordítva is. De ha lenne barátnőm nem akarnám bizonytalanságban tartani ha nem akarnék semmit az exemtől. Az illető sem űzte még ki a lányt a fejéből, csak vissza ne lépjen az életébe.
2019. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehetséges... Beszélgettem ilyen fiúval, elég hosszú ideig szerelmes volt egy lányba, akinek volt barátja, sosem jött vele össze, viszont 2szer történt köztük egy kis affér, amikor éppen szünetet tartott a barátjával a lány, majd utána megint visszament a pasijához. Ő mind a mai napig beszélget ezzel a lánnyal és a csajnak a pasiját sem zavarja, szóval lehetetlen "leszoktatni".... Jobb otthagyni az ilyet, gyenge, papucs jellem.
2019. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!