Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez érzelmi megcsalás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez érzelmi megcsalás lenne?

Figyelt kérdés

Soha nem szoktam belemászni a fbjébe, mindig úgy hagyja, ő is tudja az én jelszavaimat, nincs titkolnivalónk. Most azonban kijelentkezett, mielőtt elment a barátaival inni, de megvontam a vállam, mondván, nincs jelentősége. Az előzményekben kerestem egy zenét, és azt láttam csak, hogy rengetegszer nézegette a képeit az egyik lánynak, visszatekertem, és egész héten, minden nap a képeit nézegette... ahogy láttam, épp tegnap lettek ismerősök, szóval be is jelölte.

Nyilván normális, hogy hosszabb ideje vagyunk együtt, és igénye van arra, hogy legalább fantázia szintjén más lányokról képzelődjön. De ennyire? Felhívtam, és azt mondta, neki csak én kellek, de arra nem tudott válaszolni, miért nézegeti mindennap a képeit. Nem tudom, mit gondoljak. Engem akar, azt vágom, és megvan engedve, hogy más lányokat is nézzen, vagy hogy bejöjjenek neki csajok rajtam kívül, sőt még a maszturbációt is megérteném. De mi van ha ez tetté fajulna? Ha fel akarja szedni, és ha a csaj is visszajelzi, hogy bejön neki, akkor engem eldob a levesbe? Vagy titkolja tovább?


2019. márc. 1. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szerelmes voltam eszembe sem jutott más lányok képeit nézegetni.
2019. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt soha nem lehet tudni, hogy mi lesz a vége.


Nem mindig az évek számítanak.

2019. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki engem nem érdekel, annak nem nézegetem folyamatosan a fb profilját. Lehet megnézem egyszer, vagy kétszer, de ez már nem normális. Nem érzelmi megcsalás, de lehet belőle az is, vagy testi is. Valamit titkol a pasid, csak annyi gerinc sincs benne, hogy bevallja.
2019. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit igen. Hogyha téged szeret és kíván, miért nézeget ennyit más nőt? Fura azért...Megbeszélném vele mi hiányzik az életéből!
2019. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké, a rózsaszín ködös szerelmi bánat megszűnik egy hosszabb idő után, és nyilván természetes, vagy mindenkiben megvan a félelem, hogy talál valaki mást életed szerelme, de erre általában nem adnak okot. Mert tudja az a két ember, hogy mi köti őket össze. Csak nem tudom, ilyen helyzetben mi a megfelelő? Elfogadom hogy tetszik neki más lány is, és max kipróbálná más lánnyal is, de nem tudom ezt érzelmileg lereagálni
2019. márc. 1. 20:18
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Ő elment a barátaival, és te komolyan felhívtad azzal, hogy megnézted az előzményeit, és láttad, hogy más csajt nézeget???
2019. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vonod le a releváns részét! Nem nézegettem, nem is kutakodtam, csak amikor egy zenét kerestem, arra lettem figyelmes hogy egy nő neve ott szerepel folyamatosan, és letekertem és kb 1 héten keresztül az ő képeit nézegeti. Megbeszéltük, hogy igen, felfedezte, hogy vannak más nők is rajtam kívül, de ettől még nem változtat ez az érzésein. Hát köszönöm
2019. márc. 1. 20:27
 8/17 Izabella220 ***** válasza:
90%
Nekem nagyon rosszul esne,nem tudom h tudod ezt kezelni.Oké h téged akar,de szted mi mást lehet ilyenkor mondani,engem ezzel kicsit sem tudna nyugtatni.Meg ugyanazt a csajt nézegette nem különböző nőket,nekem ez több mint gyanús.
2019. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudom hogy kezelni. Nem tudom, ilyenkor mit tehetnék. Nyíltan megmondta, mert eléggé őszinték vagyunk egymáshoz, ahogy írtam, hogy az emberek változnak, régen nem érdekelte volna, most érdekli, de ez még semmin nem változtat, én vagyok az igazija. Oké, később is jön az a duma majd arra, hogy “megcsaltalak, hoppá, az emberek változnak” ??? Hát ő ezt nem tudhaja, csak azt hogy most szeret, és tetszenek neki nők, de én kellek. Ezzel hogy elégedjek meg?
2019. márc. 1. 20:37
 10/17 Izabella220 ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2019. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!