Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti emiatt szakítanátok?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, 3 hónapja ismerem. Van hogy 5 napig nem is talizunk, vagy most másodjára fordult elő hogy 1 teljes napig nem is keresett. Pedig chaten fent volt. Az üzimet is látta.... Szarul esik... Jogos?


Én 24/N Ő 29/F


2019. márc. 1. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az nem jut eszedbe, hogy nincs annyi ideje? Sokan vannak akik fent vannak online, meg is nézik, de lehet csak ennyire van ideje.

Miért nem őt kérdezed meg?

2019. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Jogos.


Én valahányszor nem válaszoltam már aznap egy nőnek vagy nem írtam az egyértelmű jele volt annak, hogy nem szeretem már úgy.


Nem beszélve arról ha 5 napig nem találkozunk, még akkor is írnék vagy beszélnék a párommal legalább napi 2x.


Szerintem ennek nincs sok értelme így. Ha valakit tényleg szeretsz az magától érthető módon megnyilvánul. Ez a nincs ideje egy nagy kamu hacsak nem olyan helyen van ahol fizikálisan lehetetlen kommunikálni. Viszont ez esetben is természetesnek kéne lennie hogy ezt tudatja veled.

2019. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A srác nem szerelmes, ez több, mint valószínű.
2019. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos. Fontos azért a napi kontakt.

Viszont lehet ez neki még gyors, várj egy kicsit hátha változtat. Vagy beszéld meg vele, hogy neked mi esne jól.

2019. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Ennek tényleg nincs így értelme. 1 hónapos kapcsolatnál még kicsit lelkesebbnek kéne lennie...
2019. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Vagy,egy hònapja jártok,de 3 hònapja ismered,viszont sosem ìrsz rá gondolom.Csak várod hogy jelentkezzen.Egyszer Te is írhatsz.A válaszból,ahogy ír pedig kiderül jogos lenne vagy nem a szakítás.
2019. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, Szerintem mellè lőttèl. Írta, hogy "az üzenet is látta", tehát írt neki, nem csak a sült galambot várta.
2019. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!