Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek fontos ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos ha egy pasinak nincsen autója, pénze és lakása?

Figyelt kérdés

Nektek az fontos ha egy pasi ki rakja az asztalra a főiskolai/ egyetemi végzettséget, egy köteg pénzt, auto kulcsot és egy lakás kulcsot?

Mostanában ezt látom és tapasztalom hogy most már ez a fontos és nem ami a lélekben van hanem amit meg lehet fogni.

Nyáron kötelező a nyaralás külföldön.



2019. márc. 2. 10:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

A 30 centis farkad meg majd én fogom kitenni arra a bizonyos asztalra?! :D

32/f

2019. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Én pont egy ilyen pasival ismerkedtem, aztán kiderült, hogy másokat is fűz rajtam kívül.
2019. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván egyeseknek (azt hiszik legalábbis) hogy ez a fontos, de aztán csodálkoznak hogy nem boldogok. Sokan vagyunk akik tudják nem ez a kulcs hozzá. Keress olyat aki hasonlóan vélekedik. ;) a többiekkel meg ne foglakozz, nem a te dolgod megváltani őket. Persze lehet terelgetnj az embereket de nem kell belerokkanni sem ha nem sikerül.


N

2019. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem fontos a pénz, de ne úgy akarjon már ismerkedni a férfi hogy "nincs pénzem". Egy pizza meg egy kávé vagy mozi nem luxus, de aki sajnálja ezt a pénzt is a nőre, annak ajtót kell mutatni.
2019. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

#4. De heti 10 ezekből már szép summa. :D

32/f

2019. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
És ezt mind nekem adja?
2019. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
5- aki heti 10x megy pizzázni, mozizni az meg is érdemli :D
2019. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Én más alpján szeletálok. Munkája gondolom van.
2019. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem fontos mert nem a egyetemi vegzettsegbe fog bele szeretni vagy az autoba.. Hat vannak olyanok akiket ez erdeklni de azok annyit érnek.. szeri tem egyaltalan nrm fontos mert ha vaalkik szeretik egymast akkor ezek nrm hataroznak meg semmit sem..

L

2019. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A lakás és a kocsi nekem nem fontos... annyi pénze legyen, hogy ne én tartsam ki / ne anyukát pumpolja otthon héderelve, legyen ambíciója arra, hogy tartalmasabb életet éljen. Olyannal nem szívesen jönnék össze, akivel csak dugni, tévézni meg sétálni lehet, mert jaj, a mozi, színház, buszos kiruccanás az drága.
2019. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!