Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit tennétek, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok potencianövelőt szed?

Figyelt kérdés
1000Ft/tabletta az ára, nem olcsó mulattság.

2019. márc. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi köze az árának a problémához? Így nagyobb áldozatnak tűnik a dolog?


Mind1, én megkérdezném, hogy miért szedi.

2019. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert már vagy 4 hónapja nem szexeltünk :D
2019. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: Azért szedi, mert anélkül a szexuális teljesítménye elégtelen.
2019. márc. 2. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Oszt akkor mi van ha szed? Nem mindenkinek ugyan olyan az egészsége, és az állóképessége.

Nekem is vannak potencia gondjaim, nincs reggeli merevedésem, nem áll fel már évek óta senkire.

Egyszer voltam vele komolyabban orvosnál, akkor azt mondta találjak egy barátnőt és szexeljek.


Ennek ellenére tudok szexelni. Meg fel lehet azért állítani, csak nehezebben mint az átlagot.

De ha már lukban vagyok, akkor feláll annyira, hogy tartsa is magát. Bár lehet akkor se az a kőkemény.

2019. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Megkérdezném hogy mizu, miért szedi.. bàr pasikat nőként ilyet kérdezni egy aknamező kategoria :D
2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!