Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, anyukák, van olyan itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, anyukák, van olyan itt aki féltékenységet érez férje gyermeke iránt?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánaolvasni a témának, és azt tapasztalom hogy a nők nehezebben fogadják el társuk gyermekét mint a férfiak.

Hát én pontosan ebben a helyzetben vagyok, egyszerűen féltékeny vagyok férjem lányára. Rosszul esik ha nem én vagyok az első, rosszul esik ha látom őt is mennyire szereti. Elméletben tudom hogy ez nagyon nem helyes, mégis ezt érzem, és szenvedek tőle rendesen. Normális reagálás ez részemről, vagy talán valami baj van velem? Még annyit, nekem is van gyermekem és őt nagyon is szeretem. Rá nem tudnék féltékeny lenni, örülök ha férjem dicséri.


2019. márc. 2. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,de szerintem nem olyan ritka. El kell döntened,hogy elfogadod-e őt úgy,ahogy van apaként, vagy szakíts vele. Csak az időtöket pazaroljátok egymás mellett,ha olyan dolog miatt féltékenykedsz,ami soha nem fog változni.
2019. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a kisajátítási vágyból fakad... ha szenvedsz ettől emelkedj felül!
2019. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Én is így vagyok vele. Az elkényeztetett kis hejcegnő a minden,ha megnyikkan a párom engem félrelökve rohan nyalni a seggét. A 9éves gyerek naponta ajándékokat kap,egy tabletet kapott legutóbb csak úgy. Rettentő bunkó hisztis megszokta hogy bármire kitátja a száját megkapja,akkor is ha nekünk már alig van pénzünk. Ha nem kapna meg valamit a földhöz verné magát. Én persze egy pohár kávét vagy egy szelet süteményt se kaphatok,a szülinapomra se kaptam semmit,a kölyök kb. 40k értékben kapott mindenfélét. Nem gáz irigynek lenni,főleg ha van oka,mindenben a te akaratod van lexarva és elhanyagolva,együtt nem tudtok elmenni sehova mert mindig a seggében van stb.
2019. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én már lassan eljutok oda, hogyha ennyi év után is egy kutya szintjén bánik velem,és képtelenség a héten 1 napot eltölteni vele (mert akkor is a telefonon lóg vele,nyilván fél óránként meg kell beszélni milyen hiperfontos dolgok történtek),akkor vegye el a királylányt vagy keressen olyan balek nőt aki elviseli hogy szarnak rá és még egy beszélgetést se lehet megejteni anélkül hogy szóba ne kerülne.Nem elég ezt elviselni,még minden nap nézzem is végig ahogy én egy házicsicska vagyok apuka meg azzal édeleg,az hívja szerelmemnek nekem meg egy szál gazt nem dob oda,hogy nesze boldog szülinapot vagy valami. Karácsonyra mondtam hogy szeretnék egy ezüst karkötőt kb. 5k értékben. Aha. Szerinted megkaptam? De kényeske megkapta a 20adik legókészletét. Amikor felvetettem hogy korcsolyázhatnánk télen,akkor annak vett és azzal ment el hetente többször. Merthogy nekem nem fizetné ki azt az ezer forintot hogy jól érezzem magam.
2019. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

3-4 te rettenetesen buta és szánalmas nő vagy. Itt szidod szegény kisgyereket. Nem az ő hibája, hogy ilyen nevelést kapott. Megérdemelnél egy pofont az élettől, amiért így beszélsz egy gyerekről.


Fegyvert tartanak a fejedhez, hogy olyan kapcsolatban legyél, amiben nem vagy boldog? Valószínűleg nem. Annyi eszed nincs, hogy kilépj ebből, inkább panaszkodsz és járatod le magad.


Gratulálok...

2019. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Szegényke brühühü de sajnálom hogy fényesre van nyalva a segge,sose fogja megtudni milyen érzés szeretni valakit és a párodnak nevezni hogy aztán vígan szarjon a fejedre és mással foglalkozzon 0-24 helyette. Nevelés ide vagy oda,olyan lett,úgy viselkedik,elviselhetetlen, kész. Nem szegény kisgyerek,vannak idegesítő kö__csög kisgyerekek is,nem csak angyalkák.
2019. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
En nem értelek titeket ! Nekem is van gyerekem , a ferjem előző hazzasagabol is van ! En szeretem , soha nem neztem ra csúnyán !!! Nem erdekel mit vesz neki a ferjem , hiszen a gyereke!!! Velem is szepen bánik , mindent megkapok ! Szerintem az , h nem kaptok egy gazt se az nem a gyerek hibája!! Itt a párotokkal van a gond , ahogy hozzatok viszonyul, nem a gyerek a hibás!
2019. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-4-es válaszoló egyszerűen csapnivaló kapcsolatban élsz, ennek semmi köze nincs annak a gyerekhez (akár elkényeztetett,akár nem). Ha téged lexar, míg mást nem, nyilván nem szeret és a megnyilvánulásaidból ítélve te sem szereted őt.
2019. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi se nem árva, se nem egyke, se nem impotens. Tehát van anyja, testvére és gyereke akik számára a legfontosabbak. Úgy vettem észre hogy sok családban a lány gyereket már eleve úgy nevelik, hogy ő nem annyira a vére a szülőknek mint a fiú. És nem értik meg hogy a férfiak viszont nem így lettek nevelve. Az anyámat és a nővéremet is arra nevelték, hogy ők nagyon fontosak, így az ilyen szintű érzelmeket nem egy párkapcsolatból próbálják kisajtolni, hanem a családjuktól. Nincsenek is konfliktusok a családban.Én is figyelek arra hogy a lányom tudja hogy ő a legfontosabb. Így nem lesz egy családhoz nem tartozó bizonytalan valaki, aki a férje vérére irigykedik.
2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem változtatsz, szakítani fog. Menj el pszchológushoz. Te bármikor lehetsz volt feleség, ő viszont mindig a lánya marad. Talán javítanod kéne a kapcsolatodon a szüleiddel
2019. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!