Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimagyaraznatok? Mert én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimagyaraznatok? Mert én nem tudom.

Figyelt kérdés

Bár lehet, nem is kéne...

Összeköltözés előtt, van egy gyereke (ő a férfi), épp megyünk házat nézni... Azt mondja a gyereknek, megyünk megnezni egy házat, mert apa meg "Hanna" lehet, hogy odakoltoznek. Gyerek neve most mindegy.

És én?!? Eddig nem erről volt szó....

Közösen, mi ketten költöztünk volna, ő hétvégi apuka.


2019. márc. 2. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A gyermek gondolom kicsi.

Apukával meg beszélj, hogy téged miért nem foglalt bele a storyba? Új a kapcsolat, hogy nem mersz kérdezni?

2019. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy nagyon friss még a kapcsolatotok, a gyerek pedig nagyon pici, és egyszerűen csak nem akarja terhelni.
2019. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert a gyereknek a csalad a fontos, anyu, apu, meg ő maga. Ez a családja. És gyerekként a létbiztonsága is nagyon fontos, hogy érezze, nem veszíti el apát akkor sem, ha az elköltözik. Ezt a párod tökéletesen csinálja, megnyugtatja a gyereket, fokozatosan adagolva az infókat. Büszkének kéne lenned rá, hogy jó apa, és nem pedig cirkuszolni ok nélkül.
2019. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Több, mint egy éve együtt.

Nem akarok kérdezni, mert persze, hogy kimagyarazza, hogy nem úgy gondolta. De nem erre vagyok kíváncsi.

Jól csinálja?! Sztem mondhatta volna egyszerűen többesszàmba:lehet, hogy ide költözünk. És nem kell részletezni, ki. Mi, együtt, és akkor senki nem sérül.

2019. márc. 2. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Vén hárpia vagy! Ha pár betű miatt nyivákolsz és egy kisgyereket akarsz 'lenyomni' ne csodálkozz, ha kimaradsz a felsorolásból...
2019. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Dehogy akarom lenyomni. Sztem aki ilyen kapcsolatba belemegy, az pontosan tudja, mennyi lemondással, türelemmel jár. Sokat nyelek, elég nehéz.

De hogy én nem vagyok sehol... Akkor ne is legyek....

2019. márc. 2. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kell aggódnod, tényleg nem gondolhatta úgy. Jegyezd meg neki, ha ketten vagytok, hogy rosszul esett ez, neked fontos lenne, ha te is a "családba" bele lennél értve. Nagyobb feneket viszont nem kell keríteni ennej
2019. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Jézus, de szánalmas vagy! Te most komolyan emiatt cirkuszolsz?!? Csóri pasi, ha egy kis szerencséje van, tényleg elhagyod! De hogy nem találsz egy barmot sem helyette, aki elviselje ezt az agyrémet, az tuti.
2019. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem cirkuszoltam egy percig sem. Itt van velünk a kislány nyilván félreteszem a dolgot. De nem mindegy.

Nem csak egy mellékes akarok lenni. Egy jobb, mint a semmi.

Lehet, hogy ez önmagában semminek tűnik, talán az a baj, hogy van több apró...

2019. márc. 2. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Azt írod, hogy "Sokat nyelek, elég nehéz.". Érdemes ebbe a kapcsolatba még több "nyelést" fektetni, mint pozitív energiát? Ok, nem kell rögtön leírni, de beszéljétek meg, hogy mi a jövőbeli terve, ha nem is nyugdíjas korig, mert azt a házat, ahol ők ketten fognak lakni - ha nem is mindennap - veled, az nem ugyanazt, mint ha Ti ketten és a lányával vagy akár hárman fogtok ott lakni. Mert ha csak ők ketten veled együtt, akkor a házban nem leszel egyenrangú, kivéve a házimunkát, mert abban elsőrangú leszel.

Nem azt mondom, hogy pápá, egyáltalán nem, de beszéljétek meg, hogy ez Neked rosszul esett, tetszik, nem tetszik.

2019. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!