Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le lehet élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le lehet élni egy életet úgy, hogy sosem mondjuk el a párunknak, hogy megcsaltuk?

Figyelt kérdés
Bizonyítékok nincsenek és már nem él az a személy, akivel ez történt.
2019. márc. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Le, manapság már nem létezik olyan, hogy lelkiismeret.
2019. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze csak mi értelme? Ha megcsalod a párod akkor nem szereted. Így pedig semmi értelme együtt maradni vele mert úgy is megcsalod újra. Meg egy ilyen kapcsolatban amúgy sem leszel boldog soha.
2019. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Le lehet, szerintem sok párkapcsolat van/volt így.
2019. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsaltam az exemet. Nem mondtam el neki, bár utána szakítottunk. De a mai napig lelkiismeretfurdalásom van. Viszont jobb, hogy nem mondtam el, mert azóta mással él boldogan, lehet ha elmondom akkor, teljesen összetörik és évekre maga alá kerül (nagyon érzékeny volt). Tehát kb magamat szívattam meg a megcsalással és úgy látom te is.
2019. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Izabella220 ***** válasza:
Le persze,bár a lelkiismeret es néha a harag,ha pl összeveszel vele,olyajkor az ember szwret dobálózni a szavakkal.Arra vigyázz h egynilyen helyzetben el ne szóld magad.
2019. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Izabella220 ***** válasza:
Jah am az én párom is így tervezte volna,csak lebuktatták az idiótát,simán sírba vitte volna am.
2019. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel évekig nem volt szex köztünk, igen, én simán le tudom élni mellette is és nélküle is az életemet úgy, hogy soha nem fogom elmondani. Lehet, hogy ha rákérdezne, elmondanám, de őszintén szólva nem érzem azt, hogy rá tartozik. Hogy ilyen-olyan érdekből nem tudunk még elválni, arról nem tehetek.
2019. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!