Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, és hogyan viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, és hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónapja vagyunk együtt. Egy-két hete hirtelen megváltozott valami. Sülve-főve együtt voltunk, egy suliba járunk, viszont mintha csökkent volna az igényszintje. Kevesebb chat, kevesebb találkozás hétvégén és szünetekben. Többször megbeszéltük, szóba hoztam és mindig mondta hogy nincs semmi konkrét baj, csak már van olyan kapcsolatunk hogy megértsük, ha a másik éppen nem ér rá. Mostanában olyan sokszor szokott lemondani talikat, hogy megelégeltem és tegnap is meg ma is kiborultam. Tudom hogy szeret és hogy fontos vagyok neki, de úgy meg voltam ijedve. Szakítással is fenyegetőztem, tegnap nagyjából megbeszéltük a dolgokat. Ma megint “rákezdtem”, neki elege lett, nagyon nagyon megbántódott, és tudom hogy tökre megviselte a nyaggatásom. Azt is tudom hogy iszonyatosan szerelmes volt, és csak úgy nem változtak meg az érzései egyik napról a másikra. Holnap elvileg találkozunk, nagyon félek hogy addig esetleg lemondja. Ott mit csináljak? Bocsánatot kérni nem szeretnék, mert tényleg nagyon nem volt elég az együtt töltött idő mostanában, viszont ezt már megbeszéltük elvileg (többször is). Mondjam meg hogy szeretném ha minden olyan lenne mint régen, és hogy felejtsük el az egészet? És majd fogok neki hiányozni?

2019. márc. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy kapcsolat egyszer fent van egyszer lent.

Fontos a szerelem, de a szeretet még fontosabb mert a szerelem elmúlik.

A lényeg, hogy beszéljétek meg.

Lehet, hogy egy kis térre van szüksége.

Vannak srácok és vannak lányok is akiknek kell a tér.


Biztos nagyon szeret. De ne ess neki ilyenekkel és kérj bocsánatot mert ez fájhatott neki.

Kérdezd meg hogy nem e esetleg egy kis teret szeretne.

Kérd hogy legyen őszinte.

És legyél vele türelmes.

;)

(tudom megbeszéltétek, de ha nem tud kielégítő választ adni akkor bízz benne)


Ne azzal ess neki hogy fenyegetőzöl. hanem mond meg neki gyengéden, kedvesen hogy szeretnéd hogy foglalkozzon veled.

Keressetek kompromisszumot akár.

Akár adj neki egy-két "szabadnapot" amikor nem beszéltek.

2019. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Kezdi megunni,hogy folyton együtt vagytok,a rózsaszín köd eltűnik egy udő utan.Szakítással pedig ne fenyegetőzz,éretlenségre vall,üljetek le,kinek mi az igénye.Éslrközelebb tini párkapcsolatba rakd :)
2019. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy meg is unt, vagy kiábrándult, hiába gondolod azt, hogy nagyon szeret. Ilyen rövid időn belül el kezd kerülni, akkor általában a fentiek egyike szokott megesni.
2019. márc. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. Teljesen normális, hogy a kezdeti "sülve-főve" állapot hosszútávon tarthatatlan (még szerencse, hiszen nem is egészséges), a szakítással való fenyegetőzés viszont semmilyen esetben sem elfogadható. Ha nem gondolod komolyan, akkor ezzel zsarolni és manipulálni egy utolsó hulladék dolog volt a részedről. Ezek után nem csodálkoznék, ha teljesen kiábrándulna belőled.
2019. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezd ráunni a folytonos együttlétre, a tudni akarod hol van mit csinál-ra, és arra hogy gyakorlatilág most még a “hisztiddel” is rászálltál. Ne vedd sértésnek, de nem értem miért kell egy ilyen gyerekes (“már KÉÉÉT szuper hónapja együtt vagyunk”) kérdést a felnőtt párkapcsolat témába tenni. Én is voltam tini, 18-19 évesen én is azt gondoltam, hogy fúha, közben meg pont ilyen hisztiket művelhettem valószínűleg visszatekintve mint te most, és állítottam, hogy nekem van igazam.

Egy kérdés Neked, kedves kérdező, miért akadtál ki azon, hogy kevesebbet chatel, ír, hív vagy ilyenek? Ha ennyire rászállsz ne csodálkozz, hogy menekülni akar tőled. Hagyd békén, hagyd hogy ő keressen. Ha nyitott könyv vagy nem fogod érdekelni.

2019. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:D én 2 hónap után még nem is mondom a másiknak, hogy szeretem, jó eséllyel ő se mondja, ha nem én vagyok neki az első.

Ez tini párkapcsolati problémák részleg, vagy ha felnőtt vagy, akkor viselkedj is úgy a kapcsolatodban ;)

23N

2019. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!