Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm expasija, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és a bartája újra elkezdte fűzni hogy menyire szertné ha újra együtt lennének. Ő azt mondta hogy szeret és csak ezért nem lép fel erőteljesebben az exbarátjával szemben mert bartáknént szereti és nem akarja megbántani.


Ebben a helyzetben hogy helyes ha reagálok? Mit kéne neki mondanom,tennem?



2019. márc. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőd tud beszélni illetve írni-olvasni? Ha igen, akkor el tudja intézni ő is, nem kell az apját játszanod és intézkedni helyette.
2019. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd az, aki nem akarja elveszíteni az exét.

Nekem is volt ilyen, én vissza küldtem az exéhez.

2019. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Neked semmit nem kellene mondanod vagy tenned, a barátnődnek viszont sürgősen el kell döntenie, hogy mit akar és ennek megfelelően viselkednie is.
2019. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A baratnod hulyenek nez teged.
2019. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem hagyd ott a csajt, aki az exevel haverkodik az nem tisztel teged es nem tudja mit akar
2019. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a csajt, és megbízol benne, akkor ne foglalkozz az exbaráttal. Ha a barátnőd szeret téged, nem fog lelépni, kavarni titokban az exével.

Ha patáliát rendezel, el akarod tiltani a fantasztikus exétől, féltékeny vagy, akkor csak még közelebb lököd az exhez, és majd titokban fogja vele tartani a kapcsolatot, meg kitudja mit csinálni...

Ez a tanácsom.

2019. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"bartáknént szereti és nem akarja megbántani."

Vilagositsd fel, hogy aki szerelmet vall neki az nem a baratja. Nem attol fugg ket ember viszonya, hogy a naivabb fel hogy tekint ra. Azzal az emberrel meg nem kell tapintatosan banni, aki egy mukodo dolgot szet akar szedni. Baratnod hozzaallasat egy dolog mentheti, ha meg nagyon fiatal. Az exekkel a buszmegalloban meg a tesco penztarban beszelget az ember, nem pedig meghitten a facebookon.

Amugy nem csak teged, hanem az exet se tiszteli meg ezzel: au nem fagyizni meg mozizni akar vele, hanem visszakapni, a baratnod meg rabolja az idejet. Pont, hogy bantja ot.

2019. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!