Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a barátnőmnek, hogy írogathatnánk kicsit kevesebbet?

Figyelt kérdés
Szeretem őt és szeretek vele beszélgetni, de néha kicsit sok. Mikor felébred, egyből ír és nekem is kell mikor felkelek, aztán a max kimaradás fél óra mikor nem beszélünk, de akkor már reklamál, hogy hol vagyok és ez megy éjszakáig. Ha elmegyünk a haverokkal kocsmázni vagy focizni, akkor is írnom kell neki, nem elég akkor mikor hazaérek... Ő sok foglalkozást igényel azt tudom, de nekem ez kicsit sok. Szerintetek hogy jelezzem, hogy ne legyen sértődés? Nagyon érzékeny a lelke.
2019. márc. 6. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat?
2019. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Szakítással.Érzékeny a lelkem,ilyen alapon semmit ne merj neki megmondani,légy papucs.

Ùgy,hogy "Nekem kevesebb az igényem az írogatásra,ez nem azt jelenti,hogy nem szeretlek,csak annyit hogy másak az igényeink írogatâs szinten"

2019. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat most nyárig igen.
2019. márc. 6. 16:40
 4/18 A kérdező kommentje:
4 és fél éve vagyunk eggyüt, szakítani nem szeretnék mert tényleg csak ennyi a gond vele és ugye most ez egy egy éves időszak így, csak már kicsit sokk...
2019. márc. 6. 16:41
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Lesz ez még.nagyobb sokk is nyár után.
2019. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"max kimaradás fél óra mikor nem beszélünk"


Őszinte gratulációm, hogy ezt bírod.

Mondd meg neki, hogy ez nagyon beteges. Nincs semmi dolga?

2019. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd, nem? Akkor alap lenne, hogy tudtok kommunikálni. Mondd meg neki így, ahogy itt leírtad.
2019. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok.


Hasonló helyzetben voltam én is.


Ha csak ennyi a baj, és tényleg szeretitek egymás és átmeneti a távkapcsolat, akkor én a helyedben kibírnám nyárig, ha tényleg fontos a lány meg a kapcsolat.

Sajnos a lányokkal óvatosnak kell lenni.

2019. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Le kell törölni magad facebookról vagy ahol írkál.
2019. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet ezt mondani normálisan, úgy, hogy ne sértődjön meg. Kicsim, most szeretnék egy kis időt a barátaimmal tölteni, te is menj el a barátnőiddel beszélgetni, majd holnap reggel beszélünk. Vagy drágám, most a munkámra kell koncentrálnom, nem tudok folyamatosan telefonközelben lenni, írok, ha hazaérek. Egyébként neki tényleg nincs semmi dolga, amivel lefoglalná magát?
2019. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!