Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kivel jobb? A férjeddel, aki sosincs otthon, vagy más férjével, aki folyton veled tölti az idejét? Idősebb korosztály véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 18:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
A saját férjemtől se viselném el, ha folyton velem akarná tölteni az összes szabadidejét, más férjéhez meg alap, hogy nem lenne semmi közöm, szóval nem igazán értem a dilemmát.
2019. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
9%
Más férjével! 35/n
2019. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

Válás,és ettől függetlenül is minden idejét velem tölti más férje,de legalább én szabad vagyok,és nem szenvedek egy semmilyen házasságban.36N


Már ha eszembe jutna,hogy más férjével kavarjak.

2019. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

hát és mi van a másik férfi feleségével?

neked gondolom, az a jobb, ha valaki foglalkozik veled.

ha a férjed sosincs otthon, akkor minek vagy vele?

2019. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem érted a dilemmát? Ott a férjed, akivel csak késő estétől kora reggelig találkozol, mert folyton házon kívül van és nem feltétlenül a munkája miatt. Igazából fogalmad sincs, merre jár és kivel? Érzed, hogy ugyanúgy félrebeszél, ahogyan Te neki, ezért inkább nem is kérdezed. Viszont cserében, van egy stabil, hosszútávú házasságot, amiben mindketten biztonságban érzitek magatokat, mert egyikőtök sem akar elválni. Ugyan a tűz már elhamvadt köztetek, de megszoktátok egymást, bajban számíthattok a másikra, mégsincs szükségetek állandó magyarázkodásra a távollétet illetően. És végül is szereted, hiszen rengeteg múltbéli emlék köt össze vele. Miért kellene elválni, ha így is szabadok vagytok és a biztonság is megmarad? Nyomatékosan kérem értő, idősebb korosztály véleményét.
2019. márc. 6. 19:12
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Nyugodtan tartsal szeretoket te is,ha a ferjed is tart. Igy fer. Nem kell elvalni,megertem a szituaciodat. A sajat hazassagod egy eros baratsag jellegu.

N/36

2019. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem lenne hosszútávon a párom. Mivel egyiktől sem tűrném a másodhegedűs szerepét. Az a figyelem, amit más pasijától kapnék, csak addig szólna nekem, amíg fel nem tűnne egy frissebb hús. Szomorú, de a tények makacs dolgok. Pár bókért meg menetért nem feltétlenül éri meg-nekem...
2019. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek a kérdés,ha tudod a választ?Akkor ne válj el.
2019. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

én negyvenes korosztályba tartozom, de akkor sem tudnék így élni. nekem ez túl bonyolult, és tudnám, hogy hosszú távon úgysem fenntartható. + én szeretek őszintén kommunikálni, nincs is annál felszabadítóbb.

nem értem én sem, miért kérdezed, ha nem fogadod el mások véleményét. Vagy csak megerősítést keresel, hogy így jó?

2019. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Értő, negyvenes nő vagyok, de akkor sem csalnám meg a férjemet. Amikor már elhidegültünk egymástól, akkor elváltam tőle. Ő sem értette, miért teszem. Én tudtam. Most sokkal boldogabb vagyok, bár nincs senkim épp. Más férje meg nem kell (olyat találnék, házas pasik mindig jelentkeznek szeretőnek) hanem igazi kapcsolatot szeretnék. Ha az nincs, nem kell semmi. Szeretem őszintén, tisztán élni az életemet, és a biztonságért nem dobom le a becsületemet. Elég magas nálam a léc, de elsősorban önmagammal szemben.
2019. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!