Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak ha a barátom elfelejt nőnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert tavaly elfelejtette a barátom, pontosabban a kolléganőinek vett csokit futólag, de mire mi találkoztunk este, már elfelejtette... :( Nagyon sajnálta és rögtön elment nekem virágot nézni. Félek, hogy idén is elfelejti, és főleg akkor fog ez rosszul esni nagyon, ha a kolléganőit ismét felköszönti.

De valahol meg úgy érzem, ez a nap is fel van fújva, és nem kellene, hogy rosszul essen.

Ti mit gondoltok?



2019. márc. 7. 11:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a nőnap azon a szinten van, mint a Valentin nap. Nem foglalkozom vele.
2019. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
56%

Nem gáz ha a kolléganőit meglepi, de pár óra múlva elfelejti hogy te is ott vagy. Szerintem nem néz téged semmibe. Ilyet meg ne vegyél be hogy estére elfelejti, ez kamu! Sok boldogságot nektek.


A nőnap majdnem annyira fontos mint az anyáknapja, legalábbis számomra.

2019. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
20%
Nálam ez szakító ok, de te tudod.
2019. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom. Szakítóok? Hol élünk?


Elrohant neked virágot venni, de miért?

Kihisztizted?

2019. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
63%
Nőként kérdezem, férfinapon fel szoktad köszönteni novemberben? Mert ha nem, akkor semmi jogod megsértődni, ha nem köszönt ezen a jeles kommunista ünnepen. A kolléganőket gondolom muszáj neki nem hivatalos nyomásra, ill. mások is csinálják, így könnyű észben tartani.
2019. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
91%
Hát az azért furcsa hogy a kolleganoknel meg emlékszik, nálad mar nem. Amikor vett valamit nekik, elfelejtette hogy barátnője is van?
2019. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Csak megkérdeztem mások véleményét.

De azt én se gondolnám, hogy szakító ok.

Tavaly nem tudom mi volt már, az biztos, hogy mondtam neki, hogy rosszul esett, hogy a kolléganői eszébe jutottak.

2019. márc. 7. 11:40
 8/45 anonim ***** válasza:
78%

Totálisan hidegen hagy a nőnap, pontosan nem is tudom, hogy melyik nap van, csak hogy valamikor most hétvégén(?)... Nem értem, miért kellene azért felköszönteni, mert X nemiszervvel születtem, nem Y-nal...


Ettől eltekintve az viszont elég furán venné ki magát, ha akármilyen alkalomból a párom a kollégáit felköszöntené, engem viszont nem....

2019. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem a nőnap ünneplése vagy nem ünneplése a probléma, hanem hogy a kolléganőire gondol, de veled már nem számol, vagy azzal, hogy+1 csokit betegyen a kosárba, ha már őket amúgx is köszönti.
2019. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
11%
Tuti elfelejteném számodra, inkább magammal foglalkozok azon a napon
2019. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!