Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyellne engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyellne engem vagy csak belebeszélem?

Figyelt kérdés

Mielőtt szakítottunk, a szüleivel jóban voltunk, mindig mondta, hogy a család része vagyok én is, átjártunk vacsorázni, éttermekbe. Szakítás után ismét összejöttünk (ő szakított), azóta együtt vagyunk 3 hónapja, de soha nem hív a szüleihez, nem is láttam őket azóta, csak mindig jelzi felém, hogy átmegy hozzájuk. Nem volt konfliktusunk, talán csak az, hogy amikor kirándultunk egyszer a szüleivel, ilyen családias wellness kiruccanásra, azt a szülei kifizették nekem, mert pont akkor szakított velem, dobott ki a lakásból és nem maradt pénzem albérletre. Amúgy nyilván én fizettem volna, de pont akkor szakított velem. Amúgy jól megvoltunk, nem tudom, mi lehet a baj. És még nem akarom felhozni, de úgy érzem szégyell engem valami miatt.

A szakításunk oka a pánikbetegségem, neurózisom a szörnyű gyerekkorom miatt, de ezekből zavarokból meggyógyultam, mert jártam terápiára, úgyhogy újra együtt vagyunk.

Csak teljesen hidegen hagyja, hogy a szüleivel már 3 hónapja nem találkoztam.


2019. márc. 7. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülei nem tudnak rola, hogy te vagy ujra, mert valoszinuleg konfliktusok voltak veled meg a kapcsolattal, ujraosszejovessel kapcsolatban.
2019. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy együtt vagyunk
2019. márc. 7. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A szülők helyében én se tudnék komolyan venni egy ilyen "kapcsolatot", akkor meg minek családosdit játszani?
2019. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2019. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy egyeb konfliktus van, amirol te nem tudsz.
2019. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"szakításunk oka a pánikbetegségem, neurózisom a szörnyű gyerekkorom miatt, de ezekből zavarokból meggyógyultam, mert jártam terápiára, úgyhogy újra együtt vagyunk."


Ez az oka annak,hogy nem visz.

2019. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem volt konfliktusunk, talán csak az, hogy amikor kirándultunk egyszer a szüleivel, ilyen családias wellness kiruccanásra, azt a szülei kifizették nekem, mert pont akkor szakított velem, dobott ki a lakásból és nem maradt pénzem albérletre. Amúgy nyilván én fizettem volna, de pont akkor szakított velem"


Meg ez,Amit nem is értek,hogyan kerülhet sor egy wellnessezésre,ha szakítottatok.És bár albérletre sincs pénzed,de oda elmész,és más fizeti azt is.


Ezen kívül is még van más okaik szerintem.Ezekből kiinduva.

2019. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont utána szakított.
2019. márc. 7. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed?
2019. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abból,amit írtál pont nem az jön le,hogy utána szakított.Hanem leginkább az,hogy pint akkor,vagy előtte valamivel.
2019. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!