Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többhónapos ismerkedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többhónapos ismerkedés után megint nem kellettem egy nőnek, aki nekem viszont megtetszett. Szeretnék magamon változtatni, de mind azt mondja, h nincs velem semmi gond, így hogy változzak? 25f

Figyelt kérdés
teljesen el vagyok keseredve.. 5 hónapig ismerkedtünk október óta, de nemet mondott a hölgy.. nem szeretne tőlem semmit.. miközben nekem meg pont megtetszett.. csakhogy ez már a sokadik eset.. változtatni akarok magamon, h legközelebb ne utasítsanak vissza, de kiinduló pontom sincsen, h miben fejlődjek.. 25 évesen gáznak tartom, h még sose volt barátnőm.. aki a környezetemben él mind azt mondja, h nincs velem gond.. de csak van valami, ha 25 évesen sem voltam képes összeszedni soha egy barátnőt se.. összeomlottam, egyetlen társam ma este egy üveg vodka.. (nem vagyok alkoholista.. de most kell..)
2019. márc. 7. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Áztass bele gumimacikat :)
2019. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg ordít rólad ez a fogcsikorgatóan görcsös akarás, hogy kapcsolatot meg barátnőt AKARSZ.
2019. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerlek es csak a kerdesed alapjan tudok barmit is mondani ezert azt tanacsolom, hogy ha tetszik egy no akkor ne varj sokaig, ket okbol. Ha nem tetszel neki akkor magadat kimeled, ha bejossz neki, de te ovatos vagy akkor azt gondolhatja nem is erdekel teged annyira es megunja a varakozast.
2019. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem sokáig húzod azt hogy lépj valamit és kapcsolat zónából barát zónába kerülsz. én igyekszem első vagy második randin megcsókolni de azt érezni kell apró jelekből hogy akarja-e.
2019. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Foglalkozz önismerettel, olvass a témában. Ajánlom a következő szerzőket:

Csernus Imre, Bagdi Bella, Byron Katie (A négy kérdés), Louise L. Hay.

Ha senki nem mond semmit, akkor önismerettel te magad keresd meg a hibát magadban.

2019. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak legyél gyorsabb legközelebb,sokkal.
2019. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 30-as nő vagyok, ha van hozzá kedved írj pár sort, én sem vagyok jó párkeresésen, de én tudom miért. Ha azt akarod, akkor kegyetlenül az arcodba vágom, mi a baj veled. Vasárnap esténként én is ezzel töltöm a napjaimat egy pia mellett (tudom, hogy csütörtök van, de ez most rendhagyó este).
2019. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt így ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi lehet a baj. Lehet, hogy nem vagy elég határozott, nem mutatod ki elég egyértelműen a szándékaidat, túlságosan lassú vagy és addig bejön nekik más a képbe, túlságosan érződik rajtad a bizonytalanság és/vagy az akarás, vagy egyszerűen csak te értetted félre a lány jeleit és ő kezdettől fogva csak barátként gondolt rád.
2019. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem tudjuk megmondani mi a baj veled... Az mondjuk biztos, hogy 5 hónapot szánni kizárólag az "ismerkedésre" szerintem sok idő. Lehet hamarabb kellene a tettek mezejére lépni?
2019. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a "nincs veled gond" csak ilyen tapintatos női leépítő duma, nem akarnak a lelkedbe gázolni azzal hogy ronda vagy.
2019. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!