Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni egy lány után?

Figyelt kérdés

Annyira nem tudom elfogadni, hogy az első szerelmem elhagyott. Nem szeretnék depizni és kifordulni magamból, szeretnék magamra és a munkámra meg a tanulásra koncentrálni, de én már az eljegyzésen gondolkodtam... ő meg lelépett, és sms-ben szakított velem. Üres lakásra jöttem haza.

Mennyi idő az ilyet feldolgozni?


23F


2019. márc. 7. 20:47
 1/5 marcipántea ***** válasza:
33%

Tudod bolond aki sír egy lány után, mégis megteszem majd ezután..


Viccet félretéve, ez egy nagyon nehéz helyzet. Egyik napról a másikra egy biztos pont elhagyott, ez borít mindent. Nem lesz könnyű, és az több dologtól függ, hogy mennyi időt fog nálad igénybe venni, de rendben leszel. Figyelj magadra, ha szükséges, akkor kérj segítséget a környezetedtől, és adj magadnak elég időt arra, hogy ezt feldolgozd és lábra állj.

Sok erőt is sikert kívánok hozzá!

2019. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Izabella220 ***** válasza:
Ugyanúgy meg kell gyászolnod eztva kapcsolatot mint bármilyen más veszteséget.Abban keresd a vigasztalódást,hogy ha valamit nem ketten akartatok volna úgyis véget kellett érjen és inkább háasság elött mint után,mert még abban az életszakaszban vagy ahol nem késő mindent egy új kapcsolatba fektetni hisz most kezdődik életed alapjainak felépítése.
2019. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jobb tőle, sírj nyugodtan. Az idő pedig nagyban változó..
2019. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyes köszönöm, az első sor megmosolyogtatott :)


Megpróbálok magamra figyelni, csak tényleg nem akarok negatív irányba megindulni

2019. márc. 7. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Nőknél a "nem" nem jelent egyértelmű visszautasítást. Próbálkozz újra. Mi miatt szakitott?


Mondjuk az iszonyatos tahóság, hogy csak lelépett úgy, hogy egy nyamvadt sms-t küldött.

2019. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!