Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katababa1987 kérdése:

Mit tennétek ha a párotokkal megromlana végleg a kapcsolatotok? Van 2 kicsi gyermekünk és a 3. baba félúton. Ő keres nekem nincs semmi jövedelmem.

Figyelt kérdés
Kapcsolatmegromlás,semmibe nézés
2019. márc. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
Így, hogy nincs jövedelmed, terhes is vagy, hát max reménykedhetsz, hogy nem hagy egyedül, és megteszel mindent, hogy mentsd a kapcsolatot. Legalább addig, míg össze nem szeded magad annyira anyagilag, hogy eltarsd magad, és a gyerekeket.
2019. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Mindig engem hibáztat mindenért hogy elköltöm a pénzt teljesen kikészit már ezzel.Ha betegek a gyerekek sokat hagyok a gyógyszertárban.A boltba szintén pedig csak ételre meg a háztartási dolgokra költök.Magamra sose költök.Van hogy elkisér a boltba de olyankor is azt kapom ezt vagy azt minek raktam a kosárba.Be akarom fejezni de segitségem 0 jövedelmem is annyi 16 hetes terhes vagyok.Ezt is mindig hallgatom ő keres én meg nem.Sajnos a gyerekek is sokszor látják a párbajainkat.Szeretem nagyon de annyira felemészt hogy elmondani nem tudom.Megvan kötve a kezem és ezt használja ki de nagyon.. 😞
2019. márc. 7. 21:49
 3/59 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a harmadik megfogant még nem volt rossz a kapcsolat? A körülmények ismerete nélkül nehéz mit mondani, de ha megszületik a harmadik még kiszolgáltatottabb leszel, ha most tényleg semmibe néz, akkor ez fokozódhat. Kinek a lakásában laktok, mennyi bevételre számíthatsz a szülés után, szüleid támogatására számíthatsz esetleg?
2019. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
82%

Na haragudj meg ezért. De talán ezért nem árt, ha a nőnek is van alternatívája az ilyen esetekben, hogy el tudja saját magát tartani.

Nem tudom a másik 2 gyerek hány éves, de ha bölcsis, ovis korúak, 16 hetesen még simán lehet dolgozni és akkor lesz jövedelmed.

2019. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
15%
Hasonló helyzetben vagyok csak szerencsére egy gyerekkel. Azt tudom tanácsolni hogy tartsd meg a nyugtát és mutasd meg neki bátran!
2019. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
95%
Azért viselkedik így veled, mert nyeregben érzi magát. Tudja, hogy úgy se hagyod ott, bármit megtehet. Ha nem lépsz ebből a kapcsolatból egy életre a cselédje leszel. Rámennek a gyerekek is, tönkre fog menni minden.
2019. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz tenni semmit már. Azt elöbb kellett volna. Én pl csak akkor vállaltam gyereket, mire lett hátterem egyedül is, és annyit amennyit egyedül is, ha szükösebben is de el bírok tartani, ha bármi történik. Ha nincs rokon aki szállást adjon neked, nem tudsz csinálni semmit. :( Albit találni nehéz kiskorú gyerekekkel + 2-3 havi kauciók vannak stb stb
2019. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
59%

Ha végleg megromlott a kapcsolat, hogyan fogant meg a 3. gyerek pár hónapja?


Lehetek őszinte?


Szerintem te most extra érzékeny vagy a terhességed miatt, továbbá időjárási front van, ezért gondolsz most ilyenekre. Pár nap múlva majd másképp látod.


Írtad, sok a vita, veszekedés a pénz miatt. Ha kevés van, ez érthető. Ezért ne a férjedet hibáztasd. Viszont alacsony jövedelem esetén nem egészen értem, miért akartatok 3. gyereket. A másodikat még értem: hogy legyen testvére a nagynak.

2019. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
58%
Ha már most, két gyerekkel anyagi gondjaitok vannak, szerintem adjátok örökbe a babát valakinek, miután megszületik.
2019. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
32%

Hazasok vagytok? Ha igen es valtok akkor nalad a gyes, csaladipotlek, gyerektartas...mellette valamilyen munkat is vallalhatsz (gyerekfelugyelet, ha mar ugyis van ki melle), es "asszonytartast" is megitelhetnek.

Ha nem vagytok hazasok, de szetmentek gyerektartast akkor is megitelnek.

2019. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!