Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval igazából a legrosszabb dolgok történtek: belezúgtam osztálytársamba (ezer éves hiba, tudom). Kb. egy évig próbáltam rejteni az egészet. Aztán egyszer csak idén valentinnap előtt átjött mostohatesóm és elkezdtünk beszélgetni szerelmi ügyekről. Elmondtam neki a dolgot, és nagyon fellángolt bennem az, hogy meg kéne próbálni a dolgot. Ezután beszéltem egy jó barátnőjével, ő is felbátorított, de még nem mertem lépést tenni + alkalmam se volt rá. Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy barátnőjével szerelmi dolgokról beszélnek. Megkértem, hogy mondja el, hogy van-e valakije mert ha nincs akkor most itt az alkalom. Megtudtam, hogy egy srácról van szó, de messze lakik és talán idősebb is nála jóval ezért inkább nem akar vele foglalkozni. Másnap elmondtam neki, hogy belezúgtam, vettem neki valentinnapra (utólag, mert valentinnapkor beteg volt) csokit, majd megöleltük egymást, de azt mondta hogy van barátja. Ekkor teljesen összeomoltam. Kicsit magamba temetkeztem és hagytam a dolgot 2 hétig, pláne úgy, hogy legjobb barátnőjével (akinek tényleg mindent elmond) beszéltem, és ő is mondta, hogy van valakije. Most vagyunk 2 hét után, és leesett a dolog (igazából már hamarabb csak annyira depis voltam, hogy nem fektettem rá nagy hangsúlyt), hogy valami nincs rendben, miért hazudott volna barátnőjének, pláne úgy, hogy semmit még gyanítani se tudott. Vagy pedig csak ennyire nem akar róla beszélni? Én rontottam el valamit, várnom kelett volna, ha kiderült, hogy szerelmes valakibe, lehet-e esélyem még?


Kb. minden nap, sőt minden órába máshogy állok a dolgokhoz, egyszer úgy gondolom, hogy hagynom kéne, egyszer úgy hogy valamit kéne tenni.

Gondoltam arra, hogy kéne adnom valamit nőnapra hátha odáig eljutok, hogy legalább tudjunk beszélgetni csak arról hogy velem van-e baj, lesz-e esélyem, stb...


Jelenleg a legesélyesebb megoldás, amit jónak látok az az, hogy várok még valami biztosat nem tudok. Addig is köszönök minden véleményt.



2019. márc. 7. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már lőttek. A legjobb/legtöbb dolog, amit tehetsz, hogy tanulsz belőle és a következő lánynál nem követed el ezeket a hibákat. Mik is voltak azok?

Nem "rejtegetjük" az érzéseinket egy évig. Ha valaki tetszik, akkor néhány hetes, max. 1-2 hónapos ismerkedés/udvarlás után rövidre zárjuk a témát. Vagy összejövünk vele, vagy keresünk mást.

Nem beszélünk az érzéseinkről a legjobb barátnőjével, mert úgyis elmond mindent neki, akkor is, ha neked azt mondja, hogy köztetek marad. A legjobb barátnőjével maximum annyit beszélsz, hogy megtudd, hogy van-e barátja, ill. hogy van-e esélyed nála. De ezeket nem direkt kérdésekkel, hanem ügyesen kérdezve, beszéltetve, a sorok között kiolvasva.

Soha nem vallunk szerelmet senkinek, amíg össze nem jöttünk vele. Még egyszer, soha. Nincs kivétel.

Nem veszünk ajándékot sem, amíg össze nem jövünk. Se virágot, se csokit, semmit. (Randin te fizeted a kávéját/kóláját, bőven elég.)

Ha valaki lepattintott (főleg ha van barátja), akkor nem loholunk utána. Lezárjuk a dolgot és keressük a következő lehetőséget.

35/F

2019. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legvonzóbb, ha ki tudod mutatni a tetszésedet apró gesztusokkal, az felülírhat mindent, mindegy mi van a háttérben, az ismeretségi körében vagy a fejében.

De ha ilyen bizonytalan vagy abban, hogy valamit tenni kéne vagy le is tudnád szarni, akkor az nem egy komoly dolog...

2019. márc. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-essel teljes mértékben egyetértek. Én is ezeket tapasztaltam.
2019. márc. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!