Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapos kapcsolatban szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolatban szoktak születésnapot ünnepelni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 09:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem olyan kapcsolat ez még
2019. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen, bár attól függ mit értesz ünneplés alatt és hogy amúgy (a kapcsolatotoktól függetlenül) ő hogyan szokta megünnepelni. Felköszönteni mindenképp kell.
2019. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabb ajándékot nem is, de valamivel fel lehet köszönteni.
2019. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kicsit több infó. 3 hónapja vagyunk együtt, én az első hónap után felköszöntöttem őt, volt torta, kis ajándék. Most az én szülinapom van, és úgy látszik vagy elfelejtette, vagy úgy gondolta nem kell még 3 hónap után. Csak ezért kérdeztem. Igazából a szitu nekem kellemetlen.
2019. márc. 8. 09:24
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Baromi fontos lehetsz neki....

Persze lehet, csak tényleg elfelejtette, emberek vagyunk, hibázhatunk.

2019. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Ez mit jelent, hogy együtt vagytok?

Szexen kívül is vannak programok? Nem úgy tűnik, mintha bnagoyn érdekelnéd, bocsi...

2019. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Rendes normális kapcsolat, és tinik sem vagyunk már. (30+)

És mielőtt elkezdenétek hülyepicsxázni én vagyok a férfi.

2019. márc. 8. 09:30
 8/24 anonim ***** válasza:

Bocs', hülye kérdés, de tudja,hogy most van a születésnapod?


Ha 3 hónapja vagytok együtt, ennyi idősek vagytok (de bármennyi), és tudja,hogy most van a születésnapod, korábban Te is köszöntötted, igen, illene köszöntenie.


Ha nem teszi meg én a helyedben megemlíteném, de természetesen nem tényként,hogy hiányoltad, inkább megjegyzésként,hogy telik az idő pl....Figyeld meg,hogy zavarba jön-e, esetleg szabadkozik, vagy utólag próbálja pótolni?


Ha nem, nő létére elég figyelmetlen.

2019. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Elvileg tudja, de azt hiszem elfelejtette.

Az egész szitu nekem nagyon kínos, és még cikibbnek érzem megemlíteni. Azt viszont tényleg nem tudom, hogy vajon ők ünneplik-e a szülinapokat. Lehet, hogy tényleg nem.

Lehet, hogy úgy teszek, mint ha én is elfelejtettem volna. Akkor talán nem lesz annyira kínos egyikünknek sem.

2019. márc. 8. 10:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hááááát nem tudom. Én tipikusan az az ember vagyok, aki tojik az ünnepekre, a saját akármimet is mindig elfelejtem, és inkább csak nyűgnek érzem pl a szülinapomat, DE ha valakin azt látom, hogy ő tartja, akkor van bennem annyi, hogy odafigyelek rá...

Szerintem gáz, amit a csajod csinál. De lehet, hogy tényleg egyszerűen elfelejtette, és nem akart megbántani. Meg kellene beszélnetek, akkor is, ha kellemetlen felhozni.

2019. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!