Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom vacsorára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom vacsorára is elvárja a főtt ételt?

Figyelt kérdés

Munkahelyén ebédel rendesen, de ugye délben. Este hatra ér haza, és ha én valamit ebédre főzök, akkor neki az kell vacsira is.

Vagy ha épp nem főztem, akkor neki össze kell üssek valamit, ami ha nem is kifejezett főtt étel, de meleg (pl tészta öntettel).

Illetve ha csinálok pl 4 csirke alsócombot sütve, akkor abból 3 neki helyben kell, én meg örülök, ha egyet meg bírok enni.

Én nagyon keveset eszek, vacsorára maximum vajas kenyér, ebédre leves, ilyenek.


Szerinte normális, ahogy ő eszik, szerintem meg kicsit sok.

Én úgy nőttem fel, meg volt szabva, mennyi étel van, melyik rész kié, és vacsira már csak egy-egy szelet kenyeret lehetett enni.


2019. márc. 8. 11:57
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy szereti, amit főzök, és nem akar mondjuk inkább rendelni helyette. Anyagilag nem gond, csak amit két napra szántam, az így egy napra elég.
2019. márc. 8. 11:59
 2/33 anonim ***** válasza:
49%

Hát ő ilyen.

Nekem családtag ilyen, kivagyok tőle. Durva, mennyit kell főzni miatta. Mert ő magának nem képes,de nem gondol abba bele, hogy más si enne, képes megenni a répát, holott pici gyerek azt eszi legszívesebben, lesz.rja, eszik többet

Tök gyorsan is eszik...

Az se normális, hogy egy szelet kenyér, meg így kiszabva

2019. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

"Én úgy nőttem fel, meg volt szabva, mennyi étel van, melyik rész kié, és vacsira már csak egy-egy szelet kenyeret lehetett enni"

Sajnos ez volt az,ami nem volt normális.Az,hogy ő ennyit eszik,az azért van,mert neki több a kalóriaszükséglete.A dolog nem normális része,hogy "elvárja".Ha nincs kedved este főzőcskézni,akkor csinálja meg magának.

2019. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális egyrészt! Másrészt meg megtudna csinàlni ő is egy tésztát simán...


De kérdés, hogy te mennyivel érsz előbb haza. Tudnál e amúgy normális mennyiségű ételt főzni?


Nekem sosem okozott problémát, hogy főzzek a páromnak. Plusz le is lejet fagyasztani és később csak ki kell olvasztani az ételt, így főzni se kell adott esetben.

2019. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Többnyire én vagyok korábban otthon, így én főzök.
2019. márc. 8. 12:07
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, én néha muszájból eszek napi kétszer főtt ételt (ebédem maradékát vacsorára), de pár nap után rosszul vagyok tőle, és ölni tudnék egy jó szalámis szendóért. Furák nekem az ilyen emberek.

De mindegy, szíve joga főtt kaját enni. Viszont ha erre neki van igénye, akkor nem tudom, miért tőled várja. Egy tésztát ő is össze tudna dobni magának.

2019. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj meg előre hétvégén többet, adagold ki, és fagyaszd le. Én most ezt akarom kipróbálni, csak előbb el kell fogyasztani, ami felgyűlt a fagyasztórészben. Aztán amikor kell, akkor csak fel kell olvasztani és megmelegíteni. Így kivitelezhető. De ha elvárja, hogy minden nap főzz, az már azért nem annyira oké, akkor én kizavarnám a konyhába, hogy főzzön magának, ha nem jó neki.

Amúgy nem túlsúlyos véletlenül?

2019. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy megmondd már a másiknak hogy mennyit egyen.Amelyik tepsibe kisül 4csirkeszárny abba kisülne 8 is próbáld ki.
2019. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Az alsócomb alatt azt a kicsit érted,ugye ? Abból én is megeszek 3-at tuti,pedig nő vagyok.
2019. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem, nem túlsúlyos, teljesen normál testalkatú.


Ezt a lefagyasztást lehet, kipróbálom, bár előbb nekem is helyet kell csinálni hozzá a fagyasztóban.

2019. márc. 8. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!