Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

20+os vagyok én is és a férjem is. Nekem Ő volt az első kapcsolatom de megcsaltam mert sok mindent hiányoltam kettőnk közül. Viszont akivel megcsaltam attól lehetséges, hogy teherbeestem. Egyéjszakás kaland volt így nem vallanám be, hogy Ő az apja hanem a férjem hagynám ebben a hitben. De ha a gyerek nem hasonlítana a férjemre lebuknék.

Ti mit tennétek?

Elvetetni a férjem tudta nélkül nem tudnám viszont Ő sosem egyezne bele, hogy a sajátjának hitt gyerekét elvetessem...


2019. márc. 8. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

A megcsalást nem minösítem, ezt neked kell lerendezni magaddal.


De ha terhes vagy, akkor csak két lehetöség van: vagy bevallod a férjednek a megcsalást, vagy elveteted a gyereket - a férjedre rásózni sokkal nagyobb szemétség, minta megcsalás, emellett bármikor kiderülhet és az még nagyobb törés lenne mindenkinek.


Ha nem akarod felvállalni a megcsalást, akkor megbeszéled a nögyógyásszal az abortuszt, a férjednek meg nem mondod meg a terhességet - egy egészségügyi kaparás igen hasonló az abortuszhoz, szóval ez megoldható.

2019. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Vállald a felelőséget a tetteidért és mond el a férjednek az igazat! Legalább ennyi gerinc legyen benned!
2019. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Elmondanám a férjemnek, hogy megcsaltam és mennék azonnal abortuszra
2019. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Az durvább lenne, ha pár év múlva kiderülne, akit a gyerekének hitt, nem az. Ez egy kórházba kerüléssel, vércsoport nézéssel azonnali lebukás.
2019. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedj emberként,hagyd ott.
2019. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, ez a kérdés nem komoly, mert ha az, hát... inkább nem mondok semmit.
2019. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Szia megcsalást nem kommentálom. De te ember vagy egyáltalán? Ha maradt benned egy kicsi emberség egy pici jó szándék akkor elmondod neki .
2019. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Bevallanám, de gyermeket mindenképpen megtartanám, akármit is mond a férjem.
2019. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Elvetetném és elválnék
2019. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Felnevelném a gyereket - vagy az egyikükkel, vagy a másikkal, vagy egyedül.
2019. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!