Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szakítsak a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítsak a férjemmel? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
5éve vagyunk együtt, és sajnos úgy mentem hozzá, hogy elõtte is elhanyagolt csak a kapcsolatunk elsõ évében nem! Ez alatt azt érzem megölel de nem annyiszor vagy egyáltalán közöny látszik az árcán, és a szeretkezésben is a saját igényeire figyel. Azt érzem egyáltalán nem szeret engem, sokszor lemondja a velem való programot más miatt vagy régen mindig elaludt amikor reggel találkoztunk volna... Egyre kevesebb bókot kapok néha elejt eggyet kettõt! Ha teszek valamit (segítõ szakmában dolgozom) nem szól semmit csak aha aha értem de olyan jólesne elismerne mint régen milyen bátor vagy stb... Annyira fáj, és amikor megemlítem neki azt mondja nem fogadom el õt pedig régen nem ilyen volt, bántó viccei vannak amin nem tudok neveni, és felháborodik.. Mit tehetnék? Mindig elégedetlen nem akarok lenni, de imádtam ahogy régen közeledett felém. Elmondhattam bármit most meg lenyelem
2019. márc. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Állítólag a nő azért házasodik, hogy a dolgok változának, a férfi pedig azért, hogy a dolgok ugyan úgy maradjanak. Úgy nézem a ti esetetekben ez igaz. A pap is meg a mrs hungary is csak azt kérdezi, "akarod e...". Akarod kérdező?

32/f

2019. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Megértem a problémád, én is ilyen kapcsolatban éltem, én még pluszba gyereket is szültem neki.

Számtalanszor leültem vele, elmondtam ami bánt, hogy más férfiaktól (kollégáim) ezerszer több bókot, elismerést és figyelmet kapok mint tőle. A beszélgetés után egy két hétig ment minden normálisan, aztán vissza a régi kerékvágásba.

Én mindig odafigyeltem rá, érdeklődtem, dicsértem őt, de vissza ez nem jött, pedig aztán szerintem minden nőnek szüksége van a visszaigazolásra, ahogy a férfiaknak is.

A belemet kidolgoztam azért, hogy a testem olyan maradjon mint 20 éves koromba, komolyan kb bombanő formámra se mond egy szót se.. no mindegy. Még a maci hasát is dicsérgettem, mert a családja folyton azért kritizálta hogy felszedett pár kilót és láttam rajta hogy rosszul esett neki, igyekeztem ellensúlyozni nehogy valami depi legyen neki belőle. Ahh.. na mindegy.

Most épp egy újabb esélyen dolgozunk, közös gyerek miatt azért nehezebb a mi esetünk.


Hát én azt tanácsolom, ülj le vele, mond hogy az önbizalmad kb nulla, figyeljetek oda egymásra jobban, ha nem megy akkor nincs értelme rombolni egymás lelki világát tovább.

Tudom nehéz, minden kapcsolat első pár éve gyönyörű, ha már két ember megszokja egymást, nehéz újat mutatni.

Esetleg menjetek el több közös programra, hogy fellobbanjon megint a tűz.


Izgalmasakra gondolok, mint pl repülni, tesztvezetésekre, bónusz brigádon van egy csomó ilyen program hirdetve

2019. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

#2

Az sem állapot és mehet a végtelenségig hogy 2 hetente mindig le kelljen ülni elmagyarázni megint hogy tojik a kapcsolatra. Ha a másik fél nem akar annyira benne lenni előbb vagy utóbb de vége lesz gyerek ide vagy oda.

2019. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szakíts! Biztosan találsz egy biorobotot, aki évek múlva is szerelmes lesz. Nem én leszek az.
2019. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Megjott a ferj :D
2019. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Karena26 ***** válasza:
49%
Kedves kérdező és #2! Csak nem egyezik a párotokkal a szeretetnyelvetek! Van ingyenes teszt a neten. Csináljátok meg a párotokkal, és ez alapján dolgozzatok a kapcsolatotokon!
2019. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Aha. Hát annyi biztos, hogy nem az érintés az (nem öleli meg gyakran), nem a beszéd ( nem dicsér és nem figyel rá), és nem is az együtt töltött idő ( sokszor mondja le a programokat).


Mégis mi a tököm maradt "szeretetnyelvnek"? Ajándékot ad legalább? Még az is kevés lenne ide..


JA és ettől a szeretetnyelvtől nem szakadnátok már le? Instant hányás kerülget, ha még 2019-ben valahol meglátom. Mindent nem lehet ezzel magyarázni, szép dolog, hogy olvasunk és felfogjuk, meg hogy át akarjuk ültetni az életünkbe, de nem minden esetben van erről szó.

N

2019. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!