Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha lassan érnek be nálam az érzések?

Figyelt kérdés

Amikor megismerek valakit , egyszeruen próbálok rájönni , hogy hogyan hat rám az illetö és én a másikra

Emiatt vagy más miatt , nem vagyok az érzéseimmel kapcsolatban , nehezen tudom megfogalmazni , hogy mit érzek valaki iránt és hogy mit akarok

Talán arra vágyom , hogy spontán alakuljanak ki dolgok , nem azért mert igy akarjuk , vagy nem attól , hogy megfogalmaztuk

Emiatt sokan közömbösnek hisznek , es nem vagyok ragaszkodó , de talán azért nem mert várom a megerösitest , hogy a másik keres, tehát tetszem neki. Szeretetem akkor mutatom ki, ha azt erzem , hogy kölcsönös .

De altalaban nem tudok kiigazodni az erzeseimen , nem tudom mit érzek , amig el nem hagy az illetö , akkor kezd mindenféle érzés megrohanni , de akkor mar kesö , új lehetöseg altalaban nincs

Persze nem mindig jövök rá, hogy erzeseim vannak. De a lényeg , hogy lassan érnek be nálam a dolgok, ami nem kedvez a kapcsolatoknak es elhagynak.



2019. márc. 9. 05:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagy, és kész. Szerintem félsz is az érzéseidtől, szembenézni. Esetleg olvasgass könyveket erről, hátha segít!

A párom ugyanilyen. :) Nagyon nehezen mutatta ki az elején. Ha baja van, akkor meg pláne. Nem beszél, magában tartja egy darabig,aztán elmondja. Ő is mindig félt hogy úgyis elhagyják, ilyesmi... De nem hagytam el, szeretjük egymást, és már ő is könnyebben kimutatja. Megfelelő ember mellett te is ilyen leszel!

2019. márc. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan.mintha el lennél vâgva a testedtől.a helyedben elmennék valamit tâncolni, ahol a testre kell figyelni, pl hastánc. Van a feldenkreis technika is, az is jó.

Nem fog egyik napról a másikra menni, de fogsz tudni előrelépni.

2019. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Te csak szeretnéd hinni, hogy ez veled a baj.

Pedig a kérdéseid alapján pontosan lekövethető, hogy mi a probléma: eleve úgy kezded a kapcsolatot, hogy anyagi hasznot remélsz, és a pasik ezen buknak ki, hogy túl anyagias vagy.

A másik fele meg akkor hullik ki, mikor egyből lefekszel vele, és rögtön le is építenek.


Egyszerűen nem tudod tudomásul venni, hogy 42 évesen nem elég a tested betenni, és jön a támogatás, meg a rajongás. Ez lehet, hogy elég volt 22 évesen, de most nem.

Aki anyagilag szeretne támogatni egy nőt szexért cserébe, az keres egy olyat, aki nem csak agyilag 16, de feszes kis popója is van.

Aki egy 42 éves, (elvileg) érett, tapasztalt nőt keres, az nem erre vágyik. Az igenis egy tiptop milfet akar, aki tudja mit csinál, és a jég hátán is megél. Az ágyban meg elveszi, amit akar, és nem csak hagyja magát, hogy cserébe ne hagyja el a pasi.

Próbáld meg fejben utolérni a 42 éved, mert amit te most jelenleg nyújtani tudsz (egy 16 éves tinilány eszetlensége egy 42 éves nő testével), arra senki nem lesz vevő.

Egy ilyen korú nőnek is megvan a maga vonzereje. Ezt kéne magadban felfedezni vagy létrehozni.

2019. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt rossz helyre írtad, előző.
2019. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

#4: Nem, jó helyre írtam.

Először indult a sztori azzal, hogy mennyire prosti, ha elfogad egy mikrót.

Aztán a 62 éves házas pasival, akinek második szerető akart lenni, mert irigyelte, hogy anyagilag támogatja az első szeretőjét.

Aztán eltöltött egy hétvégét valami másik hatvanassal, aki szex után tojt a fejére, de kapott egy turis farmert.

Utána randizott egy negyvenessel, aki közölte, hogy nem utazgat potyára, vagy lesz szex, vagy nem is találkoznak.

Most hetek óta azon vergődik, hogy mennyire komoly az a 60+ férfi, aki első randin beközli, hogy nem lesz a személyes ATM-e. Viszont feleségül akarja venni. Vele is szexelt, és utána rohamléptekben leépítette a bácsi, azóta van már neki más. És a kérdező azóta rugózik azon, hogy vajon hogy tudná visszaszerezni.


Kihagytam valamit?


Nem véletlen, hogy 40+ nőként 60+ papákkal akar összejönni. Azt hiszi, hogy ők beérik azzal, hogy hozzájuk képest fiatal. És tejelnek.

2019. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miket hadoval a masik minden irasom szettrollkodja .

Induljunk ki abbòl hogy nem kaptam soha senkitöl turis farmert se túrósat . Nem jutott soha egy ferfinek eszebe hogy farmert vegyen nekem, 42 evesen se azelött , sose mondtam, hogy nincs farmerem, es de jó lenne egy farmer , es akkor a valaszoló szerint en kaptam egy turis farmert ! De ezt fújja minden kommentem alá! Turis farmer. A pasik hivtak meg kavera , sutire , viragot kaptam de sose kaptam es kertem ruhakat elsösorban telt vagyok es nem könnyu eltalalni a meretem!

En nem tudom Honnan van ez a turis farmer!! Jelenteni kene a moderatornak !!!

2019. márc. 9. 10:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoktak egyaltalan nöknek farmert ajandekozni a ferfiak ? Nem tudommar 6 dszorra irja a turis farmert !
2019. márc. 9. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:

De ezek szerint a többi kérdésed eltaláltam.

És még fel se soroltam mindent, amit szerintem te írtál ki. ;)

2019. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mikrót se ajanlott senki , se vécékefét .

Penzt kaptam , parfumöt , de sose haztartasi cikkeket es farmert se soha mert nem olyan vekony az alkatom , hogy barmi barhonnan jó legyen

2019. márc. 9. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:
oh akkor nem tudom, ki a bolondabb. a turis vagy a kérdező.
2019. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!