Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jött haza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jött haza az éjjel. Szakítanál? Megint a haverokkal lóg valahol.

Figyelt kérdés
Ez már a második vagy harmadik eset. Elmennek de nem csörög ide. A múltkor felhívtam és jól megmondtam a magamét de most nem teszem ezt meg újra viszont lehet ki pakolom a cuccait mire haza ér. Miért nem lehet fel hívni nem értem. 28 éves, miért csinálja ezt? Szerintetek is ez nem fér bele? A múlt héten pénteken ugyan ez volt
2019. márc. 9. 06:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Mert a bulikban keresi más sunáját izgalomra vágyik... Nem akarlak megbántani és semmi félre vezetés vagy hasonló nincs bennem de férfiként telejesen igazat írok ! Szerintem ebből lépj ki és adj esélyt kevésbé jó képű de tisztességes férfinak is .
2019. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon nem fer bele! Mi is szoktunk kulon szorakozni menni a parommal, nem is hivogatjuk kozben egymast, max 1-2 uzenet (pl hogy aki otthon marad, lefekszik aludni, jo ejt, jo szorakozast, ennyi). De, hogy nem jon valaki haza?! Az nem normalis. Nyilvan, ha masik varosba megy meglatogatni regi ismerosoket, akkor elore meg van beszelve, hogy ott alszik es masnap jon csak haza, de igy, hogy nem szol elore, te meg izgulsz, nem esett-e baja... Foleg, hogy nem ez az elso eset...
2019. márc. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fér bele!Ráadásul érezhette legutóbb mennyire rosszul érint,jogosan.Ennek ellenére ùjra megtette.
2019. márc. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb mértékben sem érdekli őt, hogy neked ez rosszul esik. Innentől fogva ez nem szerelem.
2019. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan buliba megy? Vagy csak haverhoz?

Ennyi idősen ez eleg gyerekes dolog, igazan szólhatna, hogy ne vard haza. Milyen szanalmas dolog ez, sajnallak kérdezo de a parod nem alkalmas kapcsolatra, ilyet nem csinal normalis ember, ha szereti a masikat, mert tudja hogy megbantja, raadasul masodszor. Mióta vagytok együtt? Én biztos elhagynam főleg az első miatti beszélgetés után sem tisztel semennyire! Raadasul egy hete volt. Semmit nem jelentesz neki hülyének néz. Keress egy normalisat aki megbecsül!

2019. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem buliba mennek. Szente azért van mert a múltkor is meg ivott valamit és ha iszik és beszélünk és valami olyat mondok ittasan hamarabb megsértődik és össze vesznénk ha részegen jön haza akkor is szintén "verem a szájába" ahogy ő fogalmaz
2019. márc. 9. 08:43
 7/14 A kérdező kommentje:
Állítólag ma is már egy óra felé itthon volt. Ő állandóan a pincébe cigizik azt mondja részegen el aludt a székbe lent. Hat körül feljött a munkás ruháért és ment is dolgozni. De én ebből nem érzékeltem semmit, aludtam..
2019. márc. 9. 08:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem bírtam megállni, hét felé felhívtam jól ki osztottam és megint jól össze vesztünk..
2019. márc. 9. 08:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"verem a szájába"

A legrosszabb fajta fehér cigány !

2019. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kreatív... Pincében tölti az éjszakát, ahelyett, hogy az ágyában feküdne.. Részegen mit érdekli, hogy magyarázol e... Szerintem kamuzott neki, verjed a szájába.
2019. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!