Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, hogy legalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy legalabb beszeljen velem?

Figyelt kérdés

Ha a sajat hibamból veget ert a kapcsolat , mert nem mertem hinni a kapcsolatban , es nem mertem felvallalni , úgy éreztem túl korai . Feltem , hogy nem fog jól elsülni a pasi meg azt mondta , hogy úgy érzi nincsenek viszonozva az erzesei es ezert kihült benne minden irantam es veget vetett mindennek , meg baratnak se akar megtartani , amit megértek , mert nem voltam az a jajdekedves nö, mivel nagyon gyorsan haladt a kapcsolat ( 2 hónapot s voltunk egyutt ) es emiatt védekezö háritó poziciót vettem fel

Engem csak az lep meg es fajlalalom hogy semmilyen kapcsolatot nem akar velem en megertem ha vege , ha nem akar mar , de szerettem volna ha neha egy egy sms erejéig megmarad a kapcsolat , úgy nekem is könnyebb lett volna elengedni , igy meg nem hagytak el hogy mar egy jónapotra se maradjon hely . Azok utan ami volt köztunk , szerintem nem kell egy kapcsolatot igy elvagni .

Úgy erzem hogy teljesen lenéz és nem tart érdemesnek semmire ha ezt tette es nagyon fáj


2019. márc. 9. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap túl kevés idő ahhoz, hogy ezt elvárhasd. Az nem nevezhető komoly kapcsolatnak. Ráadásul teljesen értelmetlen lenne ezek után sms-ezgetni. Hagyd békén, teljesen jól döntött. A következő embert majd engedd közelebb magadhoz és akkor nem fog lelépni.
2019. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Hagyd békén. Jól tette, hogy kidobott. Minek fektessen valaki energiát a semmibe?!
2019. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Te unatkozol??? Minden nap kiírod ugyan azt.

Valószínűleg rájött, hogy nem vagy százas azért nem áll veled szóba.

Ennyi kérdés után már én is látom hogy bolond vagy pedig nem voltunk kapcsolatban....

2019. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit, nincs is èrtelme beszèlgetnetek. Megpróbálták, nem jött be, ennyi. Nagyon is igaza van abban, hogy nem akar már semmilyen szinten beszèlgetni veled.

Ès ezt most ne vedd magadra, nem arról van szó, hogy nem vagy èrdemes rá. Egyszerűen nincs èrtelme! Ő kapcsolatot szeretett volna, ami nem jött össze. Akkor most barátilag, meg nèha üzengetni egymásnak tök èrtelmetlen. A törtènet lezárult.

Lehet, hogy úgy èrzed könnyebb lenne elengedni, ha beszèlnètek. De nem, pont hogy megnyúlt anál a folyamatot, mert mindig felkavarna, remènyt keltenek benned. Így legalább szèpen el fog halványulni ès kèsz. Így van rendjèn.

Lèpj tovább, ès tanulj a hibádból.

2019. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!