Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de már nem a régi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de már nem a régi az egész?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Hatalmas szerelemnek indult, tkp 1 évig nekem beteljesületlen szerelmem volt, csak jó barátok voltunk. Aztán összejöttünk.

Sose szerettem még így senkit és sose fogom elfelejteni,hoy milyen csodálatos volt az a nyár miután összejöttünk,minden egyes napot fel tudok idézni.

Most pedig valahogy ellaposodott 2 év után. Egyetemisták vagyunk mindketten egy nehéz szakon plusz mindketten gyakornokok így hétvégén és nagyon max 1x hétköznap tudunk találkozni(de sokszor csak hétvége), ez nem is baj,mindig is így volt. Most azonban az van hétvégén,hogy általában mozi vagy valami program aztán szex,egymásnál alvás,másnap haza. Úgy érezm,hogy teljesen ellaposodott. Régen valahogy más volt sz egész...

Tudnék tenni valamit sz ügy érdekében?

Most is szeretem,de más lett az egész...

Hogyan lehetne visszacsinálni?

21L


2019. márc. 9. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni sehogy. A mostani helyzetre kell találni megoldást.
2019. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szorgalmi időszakban szerintem simán lehetne többet találkozni. Ha más nem akkor 1/2 -1 órára. Egy nap 24 órából áll. Meg ott a nyári szünet is.
2019. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!