Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnátok a párotokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok a párotokat egy nagyobb fogyásban?

Figyelt kérdés
Vagy elhagynátok, ha meghízna?
2019. márc. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Eleve nem jönnék össze olyannal, akinek nem fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód. Akinek ez fontos, az soha nem fog meghízni.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marcipántea ***** válasza:
100%

Természetesen támogatnám.

Attól függ, mi a hízás oka és mennyire extrém: ha egészségügyi oka van, azt megérteném. Még akár azt is, ha elengedi magát valami miatt. De ha extrém túlsúlyba menne át, és nem reagálna arra, hogy közben jelzem neki, itt már baj van, plusz nem is lenne hajlandó változtatni... ahhoz nem tudnék asszisztálni.

2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnàm,egyértelműen
2019. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha a párom úgy érezné jól magát hogy lead pár kilót és boldog lenne a bőrében akkor mindenképpen csak megmondanam neki még figyelnek rá hogy ezt normális keretek között tegye pl.ne legyen az hogy egész nap nem eszik semmit
2019. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem támogat a párom.

Szülés után maradt rajtam pár kg, aztán anyukám betegsége és halála miatt még több lett. 15kg.

Most januártól diétázom, tornázom. A párom vigyáz a gyerekre, hagy nekem teret-időt, mindig dicsér és elmondja milyen büszke rám.

Ő egyértelműen támogat, fordított esetben én is ezt tenném.

2019. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!