Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire szoktátok bevonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktátok bevonni a párotokat a lakásátalakításba? Mennyire bírja a felfordulást?

Figyelt kérdés
Az én párommal az a gond, hogy ha átmeneti állapotok uralkodnak a felújítás miatt, nehezen viseli "lelkileg", hogy nem elég rendezett a környezet. Még ha ez csak 1-2 napig tart is. N
2019. márc. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha nehezen viseli, akkor gondolom megteremti maganak azt a kornyezetet, amit már jól visel. Ez alatt nem azt értem ,hogy soha ne takaríts , majd ő, hanem azt, hogy ha egy felújítás közepén nem visel el egy festékes vödröt a következő munkafolyamatig, akkor ne nehezen viselje, hanem fogja meg a kicsi kezével és tegye el.


Egyébként én bevonom páromat, nem ostorral hajtom oda, de mikor bekoltoztunk, már tudta, hogy utálok mosogatni. Megcsinálom,de ez a gyűlölt házimunkám.Neki nincs vele baja. Szóval megegyeztünk, hogy ő mosogat, illetve a wc takarítás az ő"feladata" mivel egyáltalán nem zavarja, én viszont gyomorral nehezen bírom. ( nem azért mert annyira dzsuvás lenne, csak kicsi koromtól berögzült ez sajnos,de ha kell megcsinalom) A többi dolgot megcsinalom én, gyorsabban végzek velük, mint ő, de ez is úgy működik, hogy ha nagyon fáradt vagyok, vagy nem érek rá de ő igen, akkor besegít. A felfordulás neki sem a kedvence, az ágy szélén lévő ruhakupacon kívül ( amit fura módon ő gyárt) nem bírja, tesz is ellene. Én meg a ruhakupacot viselem nehezen, de engem zavar, nem őt, így elrakom én. Szóval nagyjából úgy működünk, hogy az alapvető tisztaság megosztva jön létre, azon felül pedig ha valakit valami zavar, akkor felemeli a kis fenekét és megcsinálja a kis kezeivel, ha nagyon hulla, vagy nem ért hozzá akkor pedig megkéri a másikat.

2019. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Páromnak se ízlése se kedve nincs ilyesmihez és a felfordulást se viseli így minden olyan amilyennek én előtte berendeztem.

Nem változtatunk.

2019. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érdekes az én párom is mosogatni szeret leginkább. Akkor ebben próbálok megegyezni vele. :)

Azt viseli nehezen, ha van egy rendezett lakás, és lesznek dobozok, elmozgatott bútorok, megvásárolt még fel nem szerelt holmik. Lekapart tapéta, amitől zsúfoltnak tűnik minden. Ilyenkor hiába takarítok, azt mondja rendetlenség van, és nehezen tud elvonatkoztatni a pillanatnyi helyzettől. Túl vizuális típus.

2019. márc. 9. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig utána milyen szép lesz...:D Ha ilyen jellegű a problémája a dologgal, és nem szorszalhasogato, akkor azt a néhány napot amíg elégedetlen, ki lehet bírni mellette, esetleg alternatívát találni ha nagyon rosszul viseli ( pl ha közel laknak, látogassa meg a szuleit 2 napra.. anyu apu orul a fiának, fia meg nem frusztrált a felfordulás miatt ):)


Szerintem az teljesen pozitív dolog, ha akár "csak" egy vagy két dolgot vállal át ő a házimunkából, mondjuk mosogatás, szárító leszedése, mert ezeket igazából könnyen észreveszik, és nem felejtik el, de ha 8 dolgot rábízok, akkor abból 3 biztosan elmarad, mert az én párom például limitalt számú dolgot tud megjegyezni :D és magamat ismerve azon a 3 dolgon mergelodnek.. így viszont ezt a kettőt nem felejti, és így én sem rajta vezetem le a nyűgöm bajom, ilyen olyan indokokkal :D (#1 voltam)

2019. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nagyon okos gondolat. Ezt a limitált figyelmet már én is észrevettem, magamon is, más témákban is, de persze akkor ez nála is működik csak hajlamos vagyok elfelejteni. Jobb ha max 2-3 dolgot kell fejben tartania házimunka terén. :)

Szülei messze laknak, úgyhogy ilyenkor nincs egy rendezett hely ahová menekülhet. De majd megkérem vásárlásokra, szerezzen be addig valamiket. Majd csak kész lesz minden.

2019. márc. 9. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!