Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar velem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar velem le feküdni. Lehet azért mert béna vagyok a Sexbe? Mondjuk sose volt erősségem a nők világa.30f

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt időm a noddel beszélgetni így nem tudom a választ
2019. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadod a telefonszámát, én szívesen megkérdezem tőle, ha te nem mered.
2019. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is úgy mint sok más ezer oka.
2019. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz annyira béna, hogyha a barátnőd.

Van az "udvarlás", bókolás, stb. Nem úgy kezdjük, hogy akarsz-e d..ni. Vezesd rá, hogy akarja, nem kell ajtóstól rontani a házba.

Talán megkérdezhetnéd őt is, mert mi itt csak tippelhetünk.

2019. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy kiábrándult belőled valamiért, vagy van más is a képben. Mindenesetre intő jel hogy nem őszinte veled.
2019. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak ma mondta neked, vagy tegnap is, meg a mult heten is meg az elott is? Az ilyen nyulfakrnyi kerdeseknek semmi ertelme nincs.
2019. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem azt mondta, hogy nagyon-nagyon béna vagy, velem sokkal jobb. Ezért is járunk össze dugni. Csak nehogy megtudd.
2019. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!