Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt jelenlegi barátommal, 21 évesek vagyunk. Már az elejétől fogva sok időt töltöttünk együtt, randizáskor is kb. minden nap találkoztunk a hétvége kivételével (akkor haza kellett jönnöm az egyetemről a városba, ahol lakom), miután pedig összejöttünk, heti 4-5 napot együtt töltöttünk úgy, hogy ő nap közben dolgozott, én suliuztam és este 6 körül találkoztunk, másnap reggelig együtt voltunk. Mostanában észrevettem, hogy elég sok tulajdonságom idegesíti a barátom. Igaz, még mindig sokszor volt lovag (hozott virágot, éreztette, hogy szeret), de sokszor ki is akadt pár apró dolgon (pl. hogy néha kérdeztem 1-1 butaságot, stb.) A végére elég sok apró hibám gond lett már számára. Múlt héten kevesebbet találkoztunk, mint szoktunk, 2 napot találkoztunk úgy, hogy együtt aludtunk és 1 napot úgy, hogy elmentünk 'randizni' pár órára. A többi napon nem tudtunk találkozni (volt, hoyg egyikünk sem ért rá, volt, hogy csak kicsit egyedül akart lenni). Ma szerettem volna találkozni vele, de ő azt mondta, a legjobb barátjával szeretne inkább délután/estefele lenni. Kérdeztem, hogy én nem mehetek-e, de azt mondta, nem, mert fifázni fognak, és én meg akkor mit csinálnék ott a sarokban. Kicsit rosszul esett (lehet túlreagáltam) hogy egy videójáték előrébb kerül a fontossági sorrendben, mint én, mire ő közölte,hogy én suli mellett meg tudok csinálni mindent, tudok barátaimmal is lenni, de ő meló mellett csak iylenkor tud (ami igaz is és érthető), és amúgyis túl sokat találkozunk, merthogy én folyton találkozni szeretnék vele de ha ő azt mondja, hogy nem, akkor én kiakadok (ami nem igaz, mert mindig elmehetett a barátaival is bulizni, vagy akárhova, tudom jól, hogy ez fontos, meg hogy legyenek külön programok és nem szoktam iyleneken kiakadni, nem tudom, honnan vette, tényleg egyszer sem volt oylan a reakcióm, hogy kiakadtam volna ezen) csak most azon akadtam ki, hogy amúgyse voltunk sokat együtt a héten és mikor lenne egy kis ideje, akkor azt is inkább a fifával (videójáték) tölti, mint velem. Ráadásul olyan nyers stílusban tálalta mindezt, hogy megmondom őszintén, nagyon rosszul esett. Mert ha szépen tálalja, persze hogy megértem és találunk rá akkor megoldást hogy ne legyünk olyan sokat együtt ha őt ez így zavarja (ami egy picit szintén rosszul esik, dehát fiú, mit lehet tenni...).

Elhatároztam, hogy nem keresem, nem írok neki és nem hozom fel neki a találkozót sem. Reggel, mikor felkeltem ma, láttam, hogy írta,hogy sajnálja és nem megbántani akart ezzel. Nem tudtam rá mit írni/reagálni egyszerűen, úgyhogy csak elolvastam az üzenetét, és hagytam.

Szerintetek jól van ez így? Vagy nagyon túlreagálom? Vgay ő cselekszik helytelenül?

Voltatok már ilyen helyzetben? Ti mit tettetek/tennétek?

L/21



2019. márc. 10. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen semmi baj, fiatalok vagytok még, tanuljátok az együttélést.
2019. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat, nem hiszem hogy sokaig együtt maradtok.
2019. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért reagâlhatnál erre valamit,akármi.Mert szerintem az ember nem hagyja válasz nélkül azt,akivel együtt jár.
2019. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kissé raakaszkodsz, legalábbis az irasodbol ez jött le. Hagyd egy kicsit, had legyen a barataival is, neked nem kell menned, had legyenek kettesben. Majd talalkoztok máskor, van olyan néha hogyha az ember tul sokat van együtt a másikkal (ilyen fiatal korban) egy idő utan kicsit sok lesz es kell a nyugi.

A másik meg, hogy válaszolj neki, ez a megsertodos jatszamazas sehova nem vezet, egy idő utan neki ebből az fog lejonni hogy mindenen megsertodsz, emiatt egyre kevesebbet akar majd veled lenni es elhidegul. Velem is ez történt, úgyhogy legyél megértő, mond meg neki hogy nem vagy megsertodve, kicsit rosszul esett, de megérted es legyen nyugodtan a baratjaval. Az exemnel en is besertodtem, sokszor nem valaszoltam, nem lett jo vege. A mostani kapcsolatomnal volt egy időszak mikor sokat dolgozott es keveset tudtunk találkozni. Akkoriban mondta hogy félt hogy megsertodok emiatt, de könnyedén kezeltem a helyzetet es nem veszekedtem hanem megmondtam neki, hogy dolgozzon nyugodtan, majd este talalkozunk egy kicsit, nekem az is elég mert legalább látom. Azt mondta neki ez anno nagyon jol esett, mert mas tuti hisztizett volna. Úgyhogy neked is a kompromisszumot javaslom es hogy került a sertodest.

21/L

2019. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit visszavennék a helyedben. Újra csak randiznék vele, nem aludnék ott. Csak akkor írnék, ha ő keres. De nem sértődésből. Kell egy kis magánszféra. Néha mindenki besokall.
2019. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a srácnál kezd elmúlni a rózsaszín köd.
2019. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!