Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt. Volt kb a kapcsolatunkban minden: megcsalas, hazugság, titkolózás... persze minden az o részéről. Én teljes szívemből szerettem ot, mindent megadtam amit lehettem. Neki első kapcsolata voltam, arra fogja ezeket a dolgokat, hogy nem találta a helyet és hogy fiatal volt, első kapcsolat stb. Én szereztem neki többször állást is, lakást bereltem egyedül ahol ingyen lakott. Régóta nem lakunk már együtt, otthon lakik a szuleivel, dolgozik. Teper elég rendesen, sír, hogy nem akar elvesziteni és hogy ezek a dolgok (megcsalas kiderülése stb - fel éve tudom) felnyitotta a szemet.. Kb egy hónapja már szakitottam vele, mindenkinek mondtam a családban hogy nem vagyunk együtt, sokkal felszabadultabbnak éreztem magam, mikor kimondtam, hogy “én már nem akarok vele lenni”, de közben beszéltem vele a kapcsolatunkrol.. egyik nap pedig talalkoztunk, de nem éreztem semmit, majdnem hogy undort és kirazott tole a hideg. Úgy gondolom, hogy ez már csak megszokás. Jobb egyedül, mert sok mindenben idegesitett, “hatraltatott”, de közben mindenkinek barátja van most körülöttem, jó lenne össze bujni valakivel stb.. ismerkedeshez és új kapcsolathoz egyelőre nincs kedvem. Egyedül szeretnek lenni, de közben mégsem?! Hogyan lehet ezt leküzdeni? Illetve ezt a fiút el kene végleg engedni, igaz? Csak közben olyan nehéz, mert én vele képzeltem mindent...


24N

23F


2019. márc. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"talalkoztunk, de nem éreztem semmit, majdnem hogy undort és kirazott tole a hideg. "

Ezek után mit akarsz tőle?

2019. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgymond nem akarok már tole semmit, egész egyszerűen megszokás van felőlem, úgy érzem. A kérdésem az, hogy ez ellen mit lehet tenni? Hogyan lehet ezt leküzdeni?
2019. márc. 10. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Keress egy új pasit, akár olyat akivel pár hónapig elvagy. Akkor az ex is érteni fogja, hogy neki nincs már veled keresnivalója.
2019. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék új pasit! Egyedül szeretnék lenni! De közben meg azért hiányzik... vagy talán csak a megszokás, nem tudom...
2019. márc. 10. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra összejössz vele, annak nem lesz jó vége. Onnantól tudni fogja, hogy bármit megtehet veled, csak idő kérdése az újabb megcsalás. Ha összejöttök megint, 5-6 év múlva sokkal nehezebben találsz új pasit, mint most.

De ezt neked kell átgondolnod.

2019. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Karena26 ***** válasza:
100%

Az nem megoldás, ha megerőszakolod a lelked, és összejárogattok a megszokás miatt.

Keress más örömforrást, elfoglaltságot, tereld el a gondolataid, és egy idő után már nem fog hiányozni! A leszokáshoz tudatos döntés szükséges. Majd terv és motivációból eredő kitartás.

2019. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szakitottam, már nem vagyunk együtt. Egyedül leszek és fejlesztem magam, stb :)
2019. márc. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!